POLECAMY

Dr. Brandt Collagen Booster

To skoncentrowane serum zawiera specjalną mieszankę aminokwasów, które pomagają w zachowaniu odpowiedniego poziomu kolagenu w skórze.
Dr. Brandt Collagen Booster

Serum Collagen booster zawiera 6 aminokwasów, których mieszanka stanowi aż 80% składu naturalnego kolagenu. To z kolei sprawia, że kosmetyk poprawia strukturę skóry oraz jej jędrność.

Collagen booster Dr. Brandt przeciwdziała utracie kolagenu, jednocześnie pobudzając jego naturalną produkcję. Formuła z liczną zawartością peptydów, sprawia, że kosmetyk stymuluje wzrost włókien kolagenowych i wspomaga proces ich powstawania. Skóra z dnia na dzień staje się bardziej elastyczna i odporna na działanie czynników zewnętrznych.

Collagen booster zawiera Liftessence – ekstrakt z paproci, który ma silne działanie liftingujące oraz przeciwzmarszczkowe. W ciągu kilku minut skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

Cena: 365 zł (do kupienia wyłącznie w Sephorze).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Mam 34 lata, właśnie kończę swoje pierwsze opakowanie tego serum (stosuję 2 razy na dzień) i mogę powiedzieć, że efekty jego działania nie są tek spektakularne jak sugeruje to powyższy artykuł i opis producenta. Nie widzę różnicy po kilku minutach od aplikacji, nie czuć zwiększonego napięcia skóry. Nie mogę też powiedzieć, że skóra zmienia się z dnia na dzień - niewielkie zmiany widoczne są dopiero po kilku tygodniach regularnego stosowania. Kosmetyk działa, ale słabo, więc raczej nie zdecyduje się na zakup kolejnego opakowania.