POLECAMY

Zaprojektuj swoje ciało z Douglas Body Stylist

Każdy kosmetyk z tej serii ma inne zadanie i dopasowany jest do innej części ciała. Dlatego warto stosować je kompleksowo.
Zaprojektuj swoje ciało z Douglas Body Stylist fot. serwis prasowy

Linia Douglas Body Stylist powstała jako odpowiedź na potrzeby różnych partii ciała: ud, brzucha i talii, pośladków, piersi. Dlatego znajdziesz tu kosmetyki, które wyszczuplą i wymodelują każdą z nich.

W formułach produktów z serii Douglas Body Stylist znajdziesz między innymi takie składniki aktywne, jak: kofeina, peptydy, glaucyna, wyciąg z kasztanowca, Volufiline

Slimming Anti-cellulite Cream Douglas Body Stylist

Intensywny krem antycellulitowy modelujący uda

Pomaga zwalczać cellulit  i nierówności skóry. Zawarty w kremie aktywny kompleks składników poprawia krążenie komórkowe, wspomaga rozkład komórek tłuszczowych oraz daje efekt stopniowego rozgrzania skóry.

Cena: 89 zł / 300 ml

Buttocks Shaper Douglas Body Stylist

Intensywny krem ujędrniający pośladki

Poprawia krążenie podskórne, przyspiesza rozkład komórek tłuszczowych i zapobiega odkładaniu się substancji lipidowych w warstwie podskórnej.
Zmniejsza objawy cellulitu i rozstępy, wyraźnie ujędrnia i poprawia wygląd skóry.

Cena: 109 zł / 150 ml

Belly & Waist Shaper Douglas Body Stylist   

Krem modelujący brzuch i talię

Poprawia krążenie podskórne i rozkład komórek tłuszczowych. Pomaga ujędrnić skórę w okolicach brzucha i talii, uelastycznia i nawilża.

Cena: 109 zł / 200 ml     

Breast Volumizer Douglas Body Stylist

Krem ujędrniający piersi

Wspomaga proces gromadzenia lipidów w komórkach tłuszczowych, uelastycznia, nawilża i ujędrnia oraz pomaga zapobiegać utracie gęstości skóry. Nie ingeruje w gospodarkę hormonalną.

Cena: 109 zł / 150ml

Do kupienia wyłącznie w Perfumeriach Douglas
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)