Dla nastolatek

Nowa linia kosmetyków Funny TeenAge przeznaczona do każdego rodzaju młodej skóry łączy pielęgnujące właściwości receptur z nowoczesnym wizerunkiem.
/ 12.09.2006 11:04
Młodość rządzi się własnymi prawami, nie ma w niej miejsca na przeciętność. Wszystko musi mieć smak i powinno zawierać pierwiastek indywidualności, pozwalający podkreślić niezależność i oryginalny sposób bycia

.
Styl nastolatków jest wyjątkowy, a upodobania odmienne od upodobań dorosłych. I właśnie z tą myślą została stworzona nowa linia kosmetyków do pielęgnacji Funny TeenAge. Jej nowoczesny, młodzieżowy wizerunek połączony z funkcjonalnością opakowań i pielęgnującymi właściwościami receptur w pełni oddaje potrzeby nastolatków.
Seria przeznaczona jest do każdego rodzaju młodej skóry, a w szczególności do pielęgnacji cery osób żyjących szybko i aktywnie. Wszystkie kosmetyki Funny TeenAge mogą być stosowane codziennie, rano i wieczorem. Zawierają naturalne składniki aktywne, dzięki czemu pielęgnowana nimi skóra wygląda pięknie i zdrowo.

Pobudzający żel pod prysznic
Pobudzający żel pod prysznic sprawi, że poczujesz przypływ pozytywnej energii. Kofeina i mięta działają stymulująco, przyspieszając przemianę materii i aktywnie przeciwdziałają powstawaniu cellulitu. Kompleks witamin A+E+F+H chroni i odżywia. Pełna blasku, aksamitna skóra to efekt działania pobudzającego żelu Funny TeenAge.

Nawilżający żel pod prysznic
Nawilżający żel pod prysznic sprawi, że Twoja skóra stanie się idealnie gładka i jędrna. Bogate w proteiny, lipidy i składniki mineralne algi morskie aktywnie poprawiają elastyczność i jędrność skóry zapewniając jej optymalne nawilżenie. Algi wpływają na redukcję tłuszczu i tonizują skórę. Kompleks witamin A+E+F+H chroni i odżywia. Idealnie nawilżona i jędrna skóra to efekt działania nawilżającego żelu Funny TeenAge.

Wygładzający żel pod prysznic
Wygładzający żel pod prysznic sprawi, że Twoja skóra stanie się kusząco pachnąca i nadzwyczaj delikatna. Proteiny jedwabiu optymalnie nawilżają skórę, nadając jej aksamitną gładkość. Kompleks witamin A+E+F+H odżywia i chroni. Skóra aksamitna i delikatna jak jedwab to efekt działania wygładzającego żelu Funny TeenAge.

Pobudzający peeling do ciała
Pobudzający peeling do ciała sprawi, że poczujesz przypływ pozytywnej energii, a Twoja skóra stanie się idealnie gładka i jędrna. Efektywnie złuszczające mikrokropelki oraz kofeina i mięta działają stymulująco, przyspieszając przemianę materii i aktywnie przeciwdziałają powstawaniu cellulitu. Kompleks witamin A+E+F+H chroni i odżywia. Pełna blasku, aksamitna skóra to efekt działania pobudzającego peelingu do ciała Funny TeenAge.

Wyszczuplający balsam do ciała
Wyszczuplający balsam do ciała sprawi, że Twoja skóra stanie się idealnie gładka i jędrna. Kofeina i mięta działają stymulująco przyspieszając przemianę materii i aktywnie przeciwdziałają powstawaniu cellulitu. Kompleks witamin A+E+F+H chroni i odżywia. Smukła sylwetka i pełna blasku, aksamitna skóra to efekt działania wyszczuplającego balsamu do ciała Funny TeenAge.

Ujędrniający balsam do ciała
Ujędrniający balsam do ciała sprawi, że Twoja skóra stanie się jędrna i idealnie gładka. Bogate w proteiny, lipidy i składniki mineralne algi morskie aktywnie poprawiają elastyczność i jędrność skóry, zapewniając jej optymalne nawilżenie. Algi wpływają na redukcję tłuszczu i tonizują skórę. Kompleks witamin A+E+F+H chroni i odżywia. Idealnie nawilżona i jędrna skóra to efekt działania ujędrniającego balsamu do ciała Funny TeenAge.
funny01.jpg

Chcesz intrygować świat, to bądź wyjątkowa! Żyj kolorowo – grunt to młodość: ducha, serca, umysłu i ciała!

Konkurs! Konkurs! Konkurs!

Odpowiedz prawidłowo na zadane poniżej pytanie, a być może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i wygrasz jeden z 20 zestawów kosmetyków Funny TeenAge.

Ile produktów o działaniu POBUDZAJĄCYM wchodzi w skład linii kosmetyków Funny TeenAge?

Wyniki konkursu:
Iwona Dziakiewicz, Wiskitki
Dominika Ciesielska, Warszawa
Aleksandra Ślusarczyk, Krzepice
Anna Pietraszewska, Suwałki
Krystyna Gonczar, Gryfów Śląski
Krystyna Józefowicz, Iława
Justyna Szamańska, Olsztyn
Paulina Skiba, Zabierzów
Katarzyna Stankiewicz-Rura, Gorzów Wlkp.
Eliza Goplańska, Oława
Krystyna Siemienowicz, Olkusz
Agnieszka Łacińska, Łapy
Diana Skowrońska, Siemiatycze
Ewa Sokołowska, Tarnów
Teresa Pęksa, Ostrów Mazowiecka
Michał Wojnicz, Krościenko
Magdalena Koziróg, Sędziejowice
Karolina Połujańska, Wołów
Kinga Michalczyk, Czechowice-Dziedzice
Monika Skrzypik, Lublin.

Gratulujemy!

global.gif Dystrybutorem kosmetyków jest GLOBAL COSMED S.A. Więcej informacji szukaj na: www.global-cosmed.com.pl