POLECAMY

DKNY Women Energizing

Poznaj nowy, miejski zapach od Donny Karan - w sam raz na wiosnę i lato!
DKNY Women Energizing fot. serwis prasowy
12 lat temu Donna Karan - projektantka mody - wprowadziła na rynek zapach, który szybko zdobył popularność na całym świecie.  "Chciałam być osobą, której udałoby się zamknąć we flakonie energię Nowego Jorku"  - tak odpowiada projektantka zapytana o genezę powstania zapachu. I rzeczywiście DKNY Original to niezwykle energetyczna kompozycja zapachowa, która opiera się na cytrusowo-kwiatowych.

W 2011 roku Donna Karan nadała nowy styl opakowaniom istniejących zapachów dla kobiet i mężczyzn oraz stworzyła nową wodę toaletową dla kobiet – DKNY Women Energizing.

DKNY Women Energizing bazuje na oryginalnej kompozycji zapachowej, ale jest nieco świeższa i lżejsza. Nuta głowy to mieszanka cytrusów, schłodzonej wódki i liści pomidorów. Nuta serca to kombinacja woni lilii wodnych, koralowych orchidei i żonkili. Zmysłowe wykończenie nadaje całości biała brzoza i drzewo tulipanowca.

Ceny:
30 ml – 139 zł
50 ml – 180 zł
100 ml – 255 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Donna wprowadzajac nowe perfumy tylko je zepsuła, stara wersja byla cudowna ta nowa to jakies nieporozumienie! to calkiem inny zapach
/5 lat temu
sa boskie,kiedys je mialam