Diorshow Extase

To pierwsza mascara marki Dior, która natychmiast powiększa objętość rzęs, a ty będziesz wyglądała jakbyś nałożyła sztuczne rzęsy.
Diorshow Extase fot. serwis prasowy

Diorshow Extase to maskara, która przepięknie podkreśla rzęsy już po pierwszym pociągnięciu szczoteczką. Rzęsy błyskawicznie stają się pełne objętości i wydłużone. To poniekąd zasługa specjalnie wyprofilowanej szczoteczki, która rozczesuje rzęsy oraz pomaga w ich pogrubieniu. Jej kształt zainspirowany został falbaniastymi sukniami Haute Couture. Szczoteczka została wykonana z niezwykłego materiału, który stanowi zestawienie dwóch włókien, dzięki temu nadaje ona rzęsom dwa razy większą objętość.

Unikalna formuł opiera się na trzech niezwykłych składnikach. Pierwszy z nich to Metamorphosis Powder, puder o niezwykłych właściwościach pogrubiających. Jego cząsteczki zwiększają swoją objętość kilkukrotnie przy kontakcie z rzęsami. Drugi składnik to Black Pearl Pigments — pigmenty z czarnych pereł. I trzeci — opatentowany — składnik SR38, który działa jak ceramid i pozwala wygładzić, zagęścić i zregenerować rzęsy w miarę stosowania, niczym kosmetyk do pielęgnacji.

Tusz nie osypuje się, nadaje rzęsom piękny, głęboki odcień czerni
i sprawia, że są one pełne objętości przez cały dzień.

A zatem pożegnaj sztuczne rzęsy i popadnij w ekstazę z Diorshow Extase!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)