POLECAMY

Dior Capture Total One Essential

Tego jeszcze nie było! To pobudzające skórę serum za jednym zamachem eliminuje miliardy toksyn, po części odpowiedzialnych za starzenie się skóry.
Dior Capture Total One Essential fot. serwis prasowy
Dior Capture Totale One Essential to kosmetyk, który naprawia szkody wyrządzone przez nagromadzone toksyny, pobudza mechanizmy obronne i naprawcze organizmu, co w rezultacie przedłuża młodość. Produkt ten powstał w wyniku zaawansowanych technologicznie badań, które trwały 15 lat! Kosmetyk ma aż 10 patentów.

Naukowcy z Laboratorium Diora odkryli, że toksyny znajdujące się w naszym organizmie, kumulują się i wyrządzają więcej szkody, niż się do tej pory wydawało. W rezultacie skóra starzeje się szybciej, niż powinna. Dior Capture Total One Essential usuwa nagromadzone toksyny z samego serca komórek, to z kolei sprawia, że skóra szybciej się regeneruje. Oznaki starzenia zostają skorygowane z niezwykłą skutecznością. Widać to od razu po aplikacji — cera staje się wygładzona i rozjaśniona.

Sekretnym składnikiem jest tzw. Perle de Longoza™ — wyjątkowa roślina z Madagaskaru, które ekstrakt powstał w Ogrodach Diora. Ma ona aż 21 składników aktywnych o niezwykłym działaniu, wydala toksyny ze skóry aktywując proteasom, wewnętrzny system enzymatyczny odpowiedzialny za wyeliminowanie nienaprawialnych białek, które stały się toksynami. Toksyny rozpadają się na aminokwasy gotowe do odtworzenia nowych białek, a komórki rozpoczynają proces głębokiego odmładzania. Perle de Longoza™ wzbogacono dodatkowo naturalnym ekstraktem z alg Laminaria, oraz substancją Detoxynile™, która stymuluje regenerację skóry.

Cena: 440 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)