Designer Giorgio Armani

Designer Giorgio Armani

Innowacyjny kremowy podkład w kompakcie z pędzelkiem wygładza i idealnie „otula” twarz dla uzyskania najwyższego komfortu i promienistej cery.
/ 16.10.2007 11:45
Designer Giorgio Armani
Wyjątkowa inspiracja
Designer modelujący podkład w kompakcie jest inspirowany podwójnym jedwabiem, którego Giorgio Armani używa, pracując nad największymi kreacjami haute couture. Materiał ten pozwala owijać ciało niczym drugą skórę, niejako rzeźbiąc sylwetkę, jednocześnie zachowując elastyczność i trwałość.
Podwójny jedwab, „włókno kosmetyczne”, zostało opracowane na podstawie wyjątkowej technologii Micro-fil™, która łączy nadzwyczaj delikatne i pełne blasku składniki, tworząc elastyczną i lekką „warstwę” na skórze w celu uzyskania efektu „layeringu”.

Wyjątkowa formuła
Designer modelujący podkład w kompakcie
tworzy idealny efekt podwójnego jedwabiu dzięki elastycznym i przezroczystym pyłkom, które stapiają się z powierzchnią skóry, nadając jej uczucie subtelności i elastyczności. Niczym za sprawą magii kształtują powierzchnię skóry, pozostawiając idealną cerę.
Ten wyjątkowy krem w kompakcie zawiera doskonałą równowagę pyłków, lekkich olejków i wosku z jojoby, które tworzą niezwykle gęstą i jednocześnie elastyczną konsystencję. Bogata i jednocześnie lekka oferuje skórze nadzwyczajny komfort, podczas gdy filtry SPF 22 chronią ją przed starzeniem powodowanym szkodliwym promieniowaniem UV.

Profesjonalny pędzelek
Jako pierwszy podkład w kompakcie Designer prezentowany jest w oszronionym szklanym słoiczku wraz z profesjonalnym pędzelkiem, odpowiednio dopasowanym do konsystencji. Jednym muśnięciem pędzelka jednolita warstwa podkładu zostaje nałożona na skórę, tworząc nieskazitelny, aksamitny i długotrwały efekt. Zawarte w podkładzie mikrocząsteczki odbijają promienie światła, sprawiając, że cera staje się jedwabista i rozświetlona – perfekcyjny blask Giorgio Armani.

Designer modelujący podkład w kompakcie SPF 22
jest dostępny w 6 odcieniach.
Cena: 285 zł


Sposób aplikacji:
Delikatnie zanurz pędzelek w słoiczku, aby nabrać odpowiednią ilość. Nałóż podkład na twarz. Dla uzyskania gładkiego i jednolitego efektu rozprowadź produkt od środka twarzy na zewnątrz. Drugą stroną pędzelka, wygładź twarz dla uzyskania idealnego efektu. Muśnij krawędzią pędzelka miejsca delikatne lub wrażliwe, takie jak czubek nosa i okolice oczu.


Produkty Giorgio Armani Cosmetics w Polsce dostępne są w perfumerii Douglas, CH Złote Tarasy w Warszawie.