POLECAMY

Depilator Braun Silképil Zimowe Ukojenie

Nowość - depilator Braun Silképil Zimowe Ukojenie - pomaga zachować naturalny poziom nawilżenia skóry zimą!
Depilator Braun Silképil Zimowe Ukojenie
Wymagające kobiety nie mogą pozwolić sobie na niedoskonałości. Muszą czuć się komfortowo, pięknie i modnie w każdej sytuacji, a gładkie, atłasowe nogi to wizytówka zadbanego ciała i obowiązek nie tylko na lato. Z innowacyjnym depilatorem BRAUN Silképil Zimowe Ukojenie delikatnie usuniesz włoski u nasady, pozostawiając skórę gładką, aż do 4 tygodni. Twoje nogi będą tej zimy piękniejsze niż kiedykolwiek!

Biały puch na górskich stokach oświetlonych promieniami słońca to piękny widok, który na pocztówkach przedstawia się niezwykle radośnie. Niestety, na co dzień, zima w naszej strefie geograficznej nie jest tak przyjemna, a potrafi być wyjątkowo uciążliwa i długa. Brzydka pogoda, brak słońca i krótkie dni negatywnie wpływają nie tylko na samopoczucie, ale również na wygląd. Nie tylko twarz bywa zmęczona i zaczerwieniona, ale także skóra na całym ciele jest wyczerpana. Jest to związane z niskimi temperaturami i koniecznością zakładania na siebie wielu warstw ubrań.

Zimą skóra jest szczególnie narażona na gwałtowne zmiany temperatur i kontakt z suchym, pozbawionym wilgotności powietrzem. Mroźny i porywisty wiatr, niskie temperatury oraz opady śniegu i deszczu ze śniegiem, sprzyjają powstawaniu przebarwień na powierzchni skóry, pozbawiają ją nawilżenia i mogą doprowadzić do przerwania naturalnej bariery ochronnej. Negatywny wpływ ma także centralne ogrzewanie oraz brak kontaktu naskórka ze świeżym powietrzem. Obcisłe rajstopy opinające nogi przez cały dzień, dodatkowo podrażniają i wysuszają skórę. W takich warunkach szybko traci ona niezbędne składniki odżywcze, staje się niemiła w dotyku i źle znosi częste zabiegi depilacji. Dlatego właśnie zimą skóra wymaga szczególnej uwagi i dobrze dobranej pielęgnacji.

Na te problemy i potrzeby zwróciła uwagę marka BRAUN, która z myślą o pielęgnacji skóry zimą poleca nowatorski depilator Silképil Zimowe Ukojenie, który zapewnia gładką skórę nóg aż do 4 tygodni. Dzięki temu naskórek nie ulega częstym uszkodzeniom i skóra nóg lepiej znosi kaprysy pogody. Ponieważ depilator usuwa pojedyncze włoski u nasady, sprawiając, że czas ich odrastania jest dłuższy niż w przypadku zastosowania metod o działaniu powierzchniowym (golenie, kremy depilujące), włoski nie tylko odrastają wolniej, ale są jednocześnie bardziej miękkie i cieńsze, a skóra staje się jedwabiście gładka. Depilacja raz na 4 tygodnie zapobiega wrastaniu włosków w skórę.

BRAUN Silképil Zimowe Ukojenie jest niezwykle delikatny dla skóry, gdyż jego aktywny system masujący rozluźnia naskórek w trakcie depilacji, czyniąc go mniej podatnym na podrażnienia. Elastyczna, obracana głowica odchyla się w przód i w tył nawet do 15%, powodując, że depilator dopasowuje się po powierzchni ciała. Jego rewolucyjny system HairLift delikatnie podnosi, rozluźnia i usuwa u nasady nawet najkrótsze, przylegające do skóry włoski. BRAUN

Silképil Zimowe Ukojenie
usuwa 7 razy więcej krótkich włosków niż wosk i więcej, za jednym pociągnięciem, niż jakikolwiek inny depilator. Jest tak delikatny, że nie podrażnia naskórka produkującego lipidy, które stanowią naturalną barierę odpowiadającą za utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry i nadające jej gładkość oraz elastyczność. Dzięki temu depilator pomaga zachować naturalny poziom nawilżenia skóry przez cały rok, co jest szczególnie ważne zimą. Sprawia, że nogi doskonale prezentują się w rajstopach, a każda kobieta może czuć się atrakcyjna, jak nigdy dotąd, niezależnie od pogody. I żadna sytuacja jej nie zaskoczy!

Depilator dostępny jest w dwóch wersjach:
Model 7185 z systemem Hair lift, ruchomą główką, nakładką masującą i chusteczkami łagodzącymi.
Model 7285 z możliwością mycia pod bieżącą wodą, systemem Hair lift, ruchomą główką, nakładką masującą i chusteczkami łagodzącymi.

Sugerowane ceny detaliczne:
Model 7185 - 399 zł
Model 7285 - 499 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)