POLECAMY

Czy wiesz jaki sposób depilacji wybrać?

Gładkie nogi i okolice bikini to standard, który jest egzekwowany szczególnie w lato. Czy wiesz jaki sposób depilacji wybrać, aby nie była ona bolesna i uciążliwa?

Depilacja woskiem. Polega ona na naklejaniu plastrów woskowych na nogi i odrywaniu ich szybkim ruchem. Ból trwa tylko sekundę, ale za to możemy cieszyć się idealnie gładkimi nogami przez długi czas.

Depilacja maszynką do golenia. Jest to całkowicie bez bolesny zabieg, który polega na wysmarowaniu nóg pianką i depilacji ich maszynką z żyletkami. Jedyny minus to to, iż włoski odrastają zdecydowanie szybciej niż po tradycyjnej depilacji.

Depilacja laserowa. Polega ona na wypaleniu cebulek pod skórą. Jest ona całkowicie niezależna i uwaga: TRWAŁA! Gdyż włoski już później nie odrastają. Jednakże jest ona droga. Można ją przeprowadzić u kosmetyczki lub samemu zakupić taki laser.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
Wosk albo laser. W moim przypadku tylko te dwie metody są skuteczne. Efekt - wspaniały. :) Może nie jest wymarzony, ale jest zadowalający ( w porówaniu z tym, co było).
/6 lat temu
oj nie powiedziałabym, że pasta cukrowa zapobiega wrastaniu włosów. Sama chodziłam na takie zabiegi do kosmetyczki i powiem, że owszem efekt fajny, ale zdarzyło mi się, że mnie włosy wrastały, więc nie mogę się zgodzić z tym, że nie wrastają, ale też myślę, że jest fajnym sposobem na pozbycie się włosów, na pewno lepszym niż wosk. Ale jednak dla mnie najlepszym i najbardziej trwałym sposobem na gładką skórę jest depilacja laserowa.
/6 lat temu
najlepszym sposobem depilacji jest pasta cukrowa. poniewaz zapobiega wrastaniu wloskow, mozna ja zrobic samemu w domu, wosk jest latwo dostepny, ale jest dosc bolesny i wloski wrastaja
POKAŻ KOMENTARZE (1)