Piersi

Czy wiesz jak naturalnie powiększyć piersi?

Istnieje kilka całkiem skutecznych metod naturalnego powiększania piersi. Jeżeli nie zostałaś hojnie obdarzona przez naturę i marzysz o jędrnym biuście i nie chcesz wybierać między pushupem a skalpem, możesz skorzystać z naturalnej metody powiększania piersi. Regularnie wykonywany masaż, ćwiczenia wzmacniające mięśnie i stosowanie preparatów z ziołami, stymulujących wydzielanie estrogenu i prolaktyny może powiększyć twój biust nawet o jeden numer.
/ 03.11.2010 12:35
Piersi

Najpierw naciskaj kciukiem punkt na szyi w okolicy tarczycy (tuż nad obojczykiem przy krtani). Nacisk powinien być równym tempie i nie może trwać dłużej niż 3 sekundy. Uciskaj najpierw z prawej strony potem z lewej przenosząc ucisk na dół szyi.

Teraz przejdź na tył głowy. Uciskaj z tyłu głowy wgłębienie w potylicy (gdzie kręgosłup łączy się z czaszka). Uciskaj ten punkt 3 min. Najlepiej żeby ucisk wykonywała druga osoba.

Następnie kładziemy się na brzuchu. Druga osoba uciska mocno ciało wokół łopatek od dołu w górę. Nacisk powinien był mocniejszy i dłuższy niż przy poprzednich partiach ciała.

Ostatni etap to masaż biustu. Wykonujemy go całymi dłońmi powili, ruchem okrężnym, jedna pierś jedną dłonią, drugą pierś - drugą. Ucisk ma być delikatny i miarowy w kierunku ramion.

Warto dopełnić powyższy masaż tym ćwiczeniem: siadamy na krześle, plecy wyprostowane, ręce wzdłuż tułowie. Robimy głęboki wdech. Podnosimy ręce bokiem do góry z jednoczesnym wydechem. Opuszczamy ręce i robimy wdech i zaraz podnosimy do góry z jednoczesnym wydechem, ale przodem. Ćwiczenie powtórz 5 razy.

Następnie odchylamy zgięte w ramionach łokcie mocno do tyłu i wracamy. Ćwiczenie powtórz 5 razy.

Prostujemy plecy i maksymalnie pochylamy głowę do przodu robiąc wydech, a potem do tyłu robiąc wdech. Ćwiczenie powtórz 5 razy.

Teraz ćwiczenie wzmacniające mięśnie na których opiera się biust: powili obracamy głową w prawo i w lewo dotykając lewym uchem lewego barku i prawym uchem - prawego.

Ćwiczenia powinieneś wykonywać regularnie każdego dnia przez miesiąc.

Zioła na powiększenie biustu: stosuj napar z kopru włoskiego (stymuluje estrogen), palmy sabałowej (stymuluje prolaktynę), kozieradki (stymuluje produkcję prolaktyny i rozrost tkanek), a także dzięgiel chiński czy pluskawicę groniastą.

Możesz samemu przyrządzić mieszkankę ziołową z ziarnami kozieradki. Mielmy 2 łyżki nasion i dodajemy do nich przepuszczona przez maszynkę do mięsa cytrynę (bez skórki oczywiście). Zalewamy litrem wrzątku i dalej gotujemy przez 30 min na wolnym ogniu. Następnie studzimy i przecedzamy przez drobne sitko. 1 łyżkę mikstury bierzemy 3 razy dziennie 20 min przed jedzeniem.

Piersi oczywiście nie urosną przez jedną noc. Powyższą kurację należy stosować regularnie ok. 2 miesięcy żeby zobaczyć efekt. Efekt jest podobny do tego jaki dają pigułki hormonalne. Jeżeli jednak będziesz czuła się źle (jak we wczesnej ciąży), natychmiast przerwij kurację. Powinnaś uważać zwłaszcza na dzięgiel chiński - szybko daje efekty ale w nadmiarze jest szkodliwy i może rozregulować naturalną gospodarkę hormonalną.