Czy wiesz jak dbać o biust?

Niezależnie od wielkości zadbane piersi dodają seksapilu. Dlatego nie żałuj im czasu na zabiegi pielęgnacyjne. Proponuję kilka sprawdzonych zabiegów kosmetycznych i ćwiczeń wzmacniających, dzięki którym Twój biust będzie jędrny i seksowny.
/ 29.09.2010 13:00
Czy wiesz jak dbać o biust? fot. Czy.wieszjak.pl

Naprzemienny prysznic - polewaj biust raz ciepłą (nie gorącą!), a raz zimną (nie lodowatą!) wodą, zmieniając ją co pół minuty, stosuj okrężne ruchy, zabieg zakończ zimną wodą - poprawi krążenie i napięcie skóry.

Krem z lodówki - preparaty pielęgnacyjne przechowuj w lodówce - zimno daje efekt ujędrnienia.

Stosuj serum - jest skuteczniejsze od zwykłego kremu - zawiera skoncentrowane składniki napinające biust. Stosuj je przez 1-2 miesiące, potem powróć do codziennego kremu.

Masaż - rozmasuj pięściami wgłębienia pod obojczykami (rozluźni to mięśnie), następnie całą dłonią obejmij od spodu pierś i przesuwaj ją do góry kilkanaście razy. Taki masaż potrafi na pewien czas podnieść biust o 1-2 centymetry.

Ćwiczenia wzmacniające - ćwicz codziennie przez kilka minut: *naciskanie na ścianę - oprzyj przedramiona o ścianę i naciskaj na nią z całej siły, powtórz 5 razy, *niby-pompki - połóż się na brzuchu, rozsuń nogi, wyprostowane ręce oprzyj o podłogę, powoli opuszczaj, starając się dotknąć biustem podłogi, powtórz 10 razy, *przysiady - stań tyłem do biurka, oprzyj na nim dłonie i wyprostowane ręce, uginaj je powoli, a następnie wróć do pozycji wyjściowej, powtórz 10 razy.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)