POLECAMY

Czy wiesz co zrobić, żeby lakier do paznokci nie odpryskiwał?

Na naturalnych paznokciach lakier trzyma się krótko, odpryskuje pozostawiając nieestetyczne plamki i wymaga częstych powtórek. Jest jednak sposób, aby zatrzymać lakier na dłużej.
Czy wiesz co zrobić, żeby lakier do paznokci nie odpryskiwał? fot. Czy.wieszjak.pl

Jednak nakładanie kolejnych warstw lakieru nie jest dobrym sposobem i wygląda jeszcze mniej estetycznie. Im więcej warstw nałożymy, tym większymi częściami lakier będzie "odpadał" z paznokcia.

Należy pamiętać aby przed malowaniem odtłuścić płytkę paznokcia, a najlepiej przed położeniem kolorowego lakieru nałożyć bazę lub matową odżywkę.

Po pomalowaniu paznokci kolorowym lakierem dla trwalszego efektu można zastosować również specjalny utwardzacz, który doskonale zabezpieczy lakier, ale również będzie chronił paznokcie przed złamaniem.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Ale to nie wszystko - paznokcie wytrzymają 2 miesiące? Nie sądzę. A na hybrydzie new nails tak właśnie mam, pomimo tego, że normalnie pracuję rękoma. Tak więc teoretycznie coś powinno się niszczyć, ale wcale tak nie jest.
/4 lata temu
dobrze działają lakiery nawierzchniowe z nail teku, dobrze chronią lakier i nadają połysk.
/4 lata temu
Hybrydy new nails robią swoje. Paznokcie powinny być ładne przez kilka tygodni, bez odprysków. Jak dla mnie nie ma metody, która przy klasycznych lakierach, dawałaby pewność...