POLECAMY

Cranberry Oriflame

Żurawina zawarta w nowych kosmetykach CRANBERRY ORIFLAME ochroni skórę przed zimową pogodą.
Cranberry Oriflame
Żurawina wytwarza owoce o niezwykłych właściwościach. Od wieków stosowano ją w medycynie ludowej, szczególnie w Polsce i w Ameryce Północnej. Współczesna medycyna poleca żurawinę jako panaceum na wiele schorzeń.

Żurawina należy do czołówki roślin o udowodnionych właściwościach prozdrowotnych. Zawiera dużo antyutleniaczy, które zapobiegają szkodom wyrządzanym przez wolne rodniki. Sok z jej owoców ma właściwości nawilżające, reguluje pH skóry, działa liftingująco, spowalnia proces starzenia się skóry, działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo oraz wzmacnia odporność immunologiczną skóry.

W skład serii kosmetyków z żurawiną wchodzą:

Cranberry Winter Scrub
Skrub z żurawiną
Z organicznym ekstraktem z żurawiny. Głęboko oczyszcza skórę, nadając jej świeży, promienny wygląd nawet zimą. Testowany dermatologicznie, do wszystkich typów skóry, szczególnie do cery suchej.
Poj. 75 ml
Cena: 19,90 zł

Cranberry Winter Toning Water
Tonik z żurawiną
Oczyszcza i orzeźwia skórę, przygotowuje na działanie kremu. Z organicznym ekstraktem z żurawiny. Testowany dermatologicznie, do wszystkich typów skóry, szczególnie do cery suchej.
Poj. 150 ml
Cena: 19,90 zł

Cranberry Winter Milk Cleanser
Mleczko oczyszczające z żurawiną
Delikatnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej. Zmywa makijaż. Organiczny ekstrakt z żurawiny zapobiega utracie wilgoci. Testowany dermatologicznie do wszystkich typów cery.
Poj. 150 ml
Cena: 19,90 zł

Cranberry Winter Cream
Krem do twarzy z żurawiną
Chroni skórę przed niekorzystnym wpływem zimowej pogody. Ekstrakt z żurawiną wzmacnia lipidową warstwę ochronną. Sprawia, że skóra jest gładka, intensywnie nawilżona, miękka w dotyku. Testowany dermatologicznie, do wszystkich typów skóry, szczególnie do cery suchej.
Poj. 75 ml
Cena: 24,90 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)