Coś nowego

Nowa seria ekranów plazmowych, piekarnik z wysuwanym wózkiem i biurko „Mrs President”.
/ 10.04.2006 16:01
Obraz jak marzenie
Nowa seria ekranów plazmowych firmy NEC. Cztery modele: jeden to kompletny telewizor 42”, pozostałe to monitory o wysokiej rozdzielczości. Można do nich dołączyć tuner telewizyjny. Cena w trakcie ustalania, EIC.


Pieczeń z wózka
Koniec z wkładaniem rąk do rozgrzanego piekarnika! Polecamy wygodne rozwiązanie, czyli piekarnik z wysuwanym wózkiem. Cena od 2199 zł, Bosch.

Z komputera do auta


Z samochodowym systemem Giga Panel słuchasz w czasie jazdy tego, co lubisz! Bo możesz własne hity przenieść na panel wprost z komputera. I korzystać z zestawu stereo jak z odtwarzacza MP3. Pamięć flash 1 GB. Cena MEX1GP 1700 zł, Sony.

Komórki na książkiOdejście od standardu: zamiast równych rzędów półek nieregularne, większe i mniejsze moduły. Regał Random. Wygoda
w rzeźbiarskiej formie. Wym. 81,6x25x212h cm. Projekt Neuland dla firmy MDF Italia. Cena 6470 zł, Idea + Forma

Cenny czas
Jeden z 500 zegarków z limitowanej serii „Spectrum” firmy Seiko. Wyposażony w wyświetlacz nowej generacji Electronic Ink. Ultracienki i do tego elastyczny. Cena modelu „Spectrum SVRD001” 3200 dolarów.

Dla Pani prezydent
Biurko „Mrs President”. Projekt Roberta Majkuta na indywidualne zamówienie do gabinetu prezes Zarządu firmy Multikino.
Powrót do klasyki, stylu art déco, ale z wykorzystaniem nowych technologii. Płyty MDF łączone ze skórą, welurem, stalą kwasoodporną – właśnie ze stali wykonany jest ozdobny inicjał.

Szybko i wygodniePłyta gazowa PTS 725 firmy Smeg. Pięć palników, środkowy z potrójnym płomieniem – superszybkie gotowanie. Duża powierzchnia między palnikami zwiększa wygodę. Płytę łatwo umyć. Szerokość 72 cm. Cena 2495 zł, Dom Bianco.