POLECAMY

Codzienny spray ochronny do stóp Propodia

Idealny do walki z nadmierną potliwością stóp. Zawiera sól aluminium oraz opatentowane składniki.
Codzienny spray ochronny do stóp Propodia

Jak wiadomo duża liczba gruczołów potowych, brak gruczołów łojowych i mieszków włosowych na skórze stopy, zwiększa ryzyko pojawienia się różnych dolegliwości. Do najbardziej powszechnych należy nadmierna potliwość, odparzenia i otarcia, a także zmiany grzybicze. W odpowiedzi na te problemy powstał Codzienny spray ochronny do stóp Propodia, który jednocześnie likwiduje, a także zapobiega najczęstszym problemom skóry stóp. Dzięki innowacyjnej formule preparat szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy, ani uczucia wilgotności.

Regularne, profilaktyczne stosowanie Codziennego sprayu ochronnego Propodia pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny i pielęgnacji skóry stóp każdego dnia.

W jego składzie znajdziemy:
Sól aluminium, która mechanicznie zwęża ujścia gruczołów potowych, skutecznie hamując rozwój drobnoustrojów.

Działanie redukujące aktywność bakterii wspomaga dodatkowo opatentowany składnik Hydagen® C.A.T. Zmniejsza on ryzyko pojawiania się odcisków i odparzeń.

Pochodzący z olejku drzewa herbacianego Origanol®, ogranicza rozwój bakterii i grzybów na powierzchni skóry, a tym samym zapobiega powstawaniu przykrego zapachu związanego z rozkładem potu.

Chcesz dowiedzieć się czy spray do stóp Propodia działa? Zadaj pytanie na www.uroda.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)