POLECAMY

Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector

To odmładzające serum ma skoncentrowaną formułę, która działa dzień i noc, by zredukować widoczność zmarszczek i naprawić szkody wyrządzone przez promienie UV.
Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector fot. serwis prasowy
Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector to kosmetyk, który działa na istniejące już linie i zmarszczki - zmniejsza ich widoczność, a także pomaga zregenerować skórę wystawioną na działanie promieni UV.

Jego działanie zbliżone jest do działania lasera, gdyż zaledwie trzy krople serum stosowane dwa razy dziennie przez 12 tygodni, posiadają 63% skuteczności lasera w redukcji widoczności zmarszczek! Jak to możliwe? Silna mieszanka trzech opatentowanych enzymów naprawczych zawarta w systemie liposomowym, pomaga odwrócić uszkodzenia wywołane promieniami UV i naprawić „blizny słoneczne”.

Technologia zastosowana w Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector jest owocem 20 lat badań klinicznych nad systemem nośników molekularnych i pomaga głęboko spenetrować powierzchnię skóry, aby radykalnie ożywić skórę, która uległa procesowi fotostarzenia.

Micrococcus Luteus (Ultrasomy) - liposomy te działają najlepiej w nocy wspomagając zdolność skóry do usuwania w sposób widoczny uszkodzeń spowodowanych przez słońce i promienie UVB.

Photolyase Fermentate (Fotosomy) - absorbuje promieniowanie widzialne sprzyjając naturalnej odnowie komórkowej. Działa w ciągu dnia poprawiając z czasem wygląd uszkodzonej przez słońce skóry.

OGG-1 Fermentate (Roksysomy) - uzyskiwany z gorczycy, chroni komórki przed uszkodzeniami powstającymi na skutek utleniania spowodowanego przez promienie UV oraz wewnętrzne starzenie.

Dodatkowo aktywny kompleks peptydów zwiększa naturalną produkcję kolagenu i dzięki podstawowym składnikom pomaga utrzymać istniejący naturalny kolagen

Białko serwatki - naturalna, bogata w aminokwasy mieszanka polipeptydów pomaga skórze odzyskać jędrność i sprężystość, jednocześnie niwelując widoczność linii i zmarszczek. 

Acetyl Hexapeptide-8 - ten biopeptyd pomaga pobudzić naturalną produkcję kolagenu.

Warto jeszcze dodać, że w kosmetyku zawarto koktajl składników, który chroni skórę i pomaga zwalczać wolne rodniki powstałe w wyniku negatywnego wpływu środowiska. Koktalj działa też prewencyjnie.

Witaminy C oraz E - przeciwutleniacze zapewniające ochronę przed wolnymi rodnikami powstającymi w wyniku działania promieni UV.

Ergotioneina - ten naturalnie występujący aminokwas jest silnym przeciwutleniaczem pomagającym chronić skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Działa wraz z witaminami C i E pomagając zapewnić skórze równowagę i wspomaga wzajemną reaktywację.

Ekstrakt z soku granatu - zawiera kwas elagowy, który pomaga chronić skórę i broni się ją przed widocznymi uszkodzeniami.

Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector jest odpowiedni do wszystkich typów skóry w każdym wieku.

cena - 250 zł (30 ml).


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Stosuje ten produkt od 6 tygodni rano i wieczorem. Jedno opakowanie 30 ml starczyło mi na 5 tygodni. Działa cuda. Mam 39 lat. Gołym okiem widać jak skóra na twarzy zmienia się. Fantastyczny produkt.