POLECAMY

Clinique Redness Solutions Makeup SPF 15

Ratunek dla skóry z rumieńcami. Do rodziny produktów powstałych z myślą o cerze naczynkowej, dołączył podkład z Technologią Probiotyczną.
Clinique Redness Solutions Makeup SPF 15 fot. serwis prasowy
Clinique Redness Solutions Makeup SPF 15 z technologią probiotyczną to płynny podkład o właściwościach kojących, który łagodzi podrażnienia i koi skórę, jednocześnie pielęgnując ją i maskując zaczerwienienia.

Clinique Redness Solutions Makeup SPF 15
to kosmetyk stworzony specjalnie dla zaczerwienionej skóry, odpowiedni dla różnych typów cery, również z łagodnym i średnio nasilonym trądzikiem różowatym. Zawiera drobinki neutralizujące o żółto-zielonym zabarwieniu, które natychmiast maskują zaczerwienienia. Produkt idealnie stapia się ze skórą i wyrównuje jej koloryt.

W formule kosmetyku zastosowano technologię probiotyczną, dzięki której bariera ochronna wzmacnia się wskutek poprawy kondycji skóry. Ponadto w formule Clinique Redness Solutions Makeup znaleźć można: wyciąg z kory magnolii oraz ekstrakt z grzybów, które pomagają ukoić skórę. Z kolei kofeina łagodzi podrażnienia, a masło murumuru pozwala utrzymać prawidłową barierę hydrolipidową skóry.


Dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora

cena ok. 126 zł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)