POLECAMY

Clarins - kosmetyki do pielęgnacji biustu

Poznaj nową formułę produktów pielęgnujących biust Bust Beauty Extra-Lift Gel i Bust Beauty Firming Lotion Clarins.
Clarins - kosmetyki do pielęgnacji biustu

Bust Beauty Extra-Lift Gel i Bust Beauty Firming Lotion to dwa uzupełniające się produkty pielęgnacyjne, które współgrają razem, aby poprawić skórę i jej strukturę w strefie „naturalnego stanika”.

Marka Clarins zmieniła nieco formułę kosmetyków do biustu i dodała do nich innowacyjne składniki roślinne, które skupiają się na poprawie kształtu i jędrności biustu. Nowa formuła jest chroniona patentem. Wykorzystano w niej między innymi właściwości Wietnamskiego Jabłka Gwieździstego - Vu Sua, które chroni przed wolnymi rodnikami i pobudza produkcję kolagenu.

Bust Beauty Extra-Lift Gel

Podwójny efekt - napięcie i poprawa kształtu. Bust Beauty Extra-Lift Gel dzięki wzmocnieniu struktury kolagenu efekt utrzymania biustu trwa długo, zapewnia idealne nawilżenie i gładkość skóry.

Opakowanie: 50 ml
Cena: 207 zł

Bust Beauty Firming Lotion

Ekspert w kontroli czasu.

Ujędrnienie:

Ten kremowy, odżywiający skórę fluid dostarcza niezbędnej pielęgnacji, aby chronić skórę przez zwiotczenie ze względu na wiek, ciąże, wahania wagi. Połączone korzyści niezwykłych składników, które uzupełniają i odbudowują strukturę skóry. Delikatnie gładka konsystencja przywraca skórze komfort i gładkość, wzmacnia delikatną skórę dekoltu.

Opakowanie: 50 ml
Cena: 181 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)