Chanel no 5 fot. serwis prasowy

Chanel N°5 do torebki

Idealny prezent na Walentynki. Kultowe perfumy dostępne są teraz w nowej formie, żebyś mogła zawsze mieć je przy sobie.
/ 01.02.2011 16:08
Chanel no 5 fot. serwis prasowy
W 1921 Gabrielle Chanel stworzyła zapach nowoczesności i nazwała go numerem: N°5. Był jej zapachem, dzisiaj jest zapachem ikonicznym.

W lutym 1955 wykreowała 2.55: emblematyczną dla stylu Chanel torebkę. Projektantka nigdy nie wychodziła bez swojej 2.55, nigdy też nie zapominała włożyć do niej swojej pomadki do ust oraz perfum. "Akcesoria kreują kobietę, ale mogą też zaszkodzić jej wizerunkowi" mówiła kreatorka. "Są najważniejsze, podkreślają styl. To drobiazgi, które przesądzają o wszystkim."

To właśnie zamiłowanie do akcesoriów połączone z pragnieniem posiadania przy sobie najważniejszych rzeczy właściwym wszystkim kobietom zainspirował markę Chanel do stworzenia 3 torebkowych klejnotów N°5.

Legendarny zapach Chanel uwodzi po raz kolejny w nowym formacie. Kofret 3 x 20 ml istnieje teraz w trzech interpretacjach: został stworzony dla Wody Perfumowanej, Eau Premiere i Wody Toaletowej. Trzy interpretacje podkreślające różne oblicza N°5, w trzech flakonikach dla chwil zmysłowości i uwodzenia.