POLECAMY

Cetaphil - emulsja do mycia twarzy

GALDERMA proponuje delikatną emulsję do mycia i pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy z problemami dermatologicznymi.
Cetaphil - emulsja do mycia twarzy
CETAPHIL to nowoczesny preparat nie zawierający mydła, który jest stosowany przez 16 milionów osób na całym świecie.

Pierwszym krokiem do posiadania zdrowej skóry jest odpowiednie oczyszczanie i higiena, która jest niezwykle ważna dla utrzymania równowagi każdego typu skóry, szczególnie w przypadku skóry wrażliwej lub dotkniętej schorzeniem dermatologicznym. Jeśli skóra nie jest dobrze chroniona, jest narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (skrajne temperatury, dym papierosowy, niewłaściwe kosmetyki) oraz czynników wewnętrznych (stres, niepokój, depresja, złe odżywianie).

Problemy z cerą mogą pojawić się w każdym wieku, ale z biegiem lat łatwiej dochodzi do podrażnień na skutek osłabienia bariery naskórkowej. Wbrew powszechnej opinii "wrażliwcy" to nie tylko osoby z suchą skórą. Cera tłusta czy mieszana też może się okazać bardzo delikatna.

Skóra chroni nas od wewnątrz i zewnątrz, jest więc bardzo ważnym organem ochrony immunogolicznej, dlatego powinniśmy dbać o nią w szczególny sposób zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy skóra staje się przesuszona. Niskie temperatury, suche powietrze, centralne ogrzewanie - wszystkie te czynniki zwiększają jej podatność na podrażnienia.

Aby prawidłowo przeprowadzić oczyszczanie skóry twarzy, należy stosować produkt delikatny, dobrze tolerowany przez skórę i posiadający odpowiednie właściwości czyszczące. CETAPHIL firmy GALDERMA to najdelikatniejsza emulsja do codziennego czyszczenia skóry twarzy, ponieważ nie pozbawia jej naturalnego płaszcza ochronnego i nie szkodzi naturalnemu pH skóry.

WSKAZANIA
:
- skóra wrażliwa, na której środki zawierające mydło mogą wywołać podrażnienia
- skóra sucha, atopowa, skłonna do alergii i wyprysków
- skóra z trądzikiem młodzieńczym i trądzikiem różowatym
- przygotowanie skóry do aplikacji leków
- skóra przed i po zabiegach dermokosmetycznych
- demakijaż skóry twarzy i okolic oczu

CETAPHIL delikatnie i głęboko oczyszcza
wrażliwą skórę z problemami dermatologicznymi, takimi jak: atopowe zapalenia skóry, trądzik, łuszczyca, trądzik różowaty - przygotowując ją do przeprowadzenia koniecznych kuracji.


CETAPHIL
dostępny jest w aptekach na terenie całego kraju.

Cena (200 ml)
– ok. 35 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)