POLECAMY

Braun Silk-epil 7 Wet&Dry - depilator

Dzięki niemu delikatnie usuniesz zbędne włoski. Na sucho i na mokro
Braun Silk-epil 7 Wet&Dry - depilator fot. serwis prasowy
Braun Silk-épil 7 Wet & Dry to depilator, który sprawia, że usuwanie zbędnego owłosienia jest niemalże bezbolesne. Możesz używać go nawet pod prysznicem. Urządzenie jest bowiem wodoodporne i bezprzewodowe.

W depilatorze Braun Silk-épil 7 Wet & Dry zastosowano niezwykłe rozwiązania technologiczne, które minimalizują odczuwanie bólu:
System Close-Grip to 40 par pęset zaprojektowanych tak, by pozostawać w bliskim kontakcie ze skórą. Pęsety chwytają włoski przy samej skórze, umożliwiając skuteczne usunięcie najmniejszych włosków, nawet tych wielkości ziarnka piasku.
Ruchoma główka wychyla się o 15 stopni w przód i w tył. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała, zapewniając większy komfort depilacji i pełną dokładność.
System masujący o wysokiej częstotliwości pomaga zmniejszyć wszelkie odczucie dyskomfortu i stymuluje skórę, dzięki czemu jest ona lepiej przygotowana do depilacji.
5 różnych nakładek zapewnia maksimum skuteczności, dokładności i komfortu. Głowica goląca pozwala na delikatną depilację na sucho. W miejscach szczególnie wrażliwych, jak okolice bikini i pachy, doskonale spisują się dwie nasadki z otworami różnej wielkości i trymer z głowicą golącą. Natomiast ruchoma nasadka EfficiencyPro zapewnia bliski kontakt ze skórą, zawsze przyjmując optymalną pozycję pracy, by skóra była jeszcze gładsza.

Braun Silk-épil 7 Wet & Dry, model 7681 - cena – 465 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/5 lat temu
Chcialam napisac, ze Didi jest barzdo ladna i ma swietna figure :D a, ze Maff tez to wiadomo od dawnaPS. rewelacja z tymi filmikami, Maff sama je montujesz ? jesli tak to niedlugo zamienisz sie w profesjonaliste:pM
/6 lat temu
bez rewelacji
/6 lat temu
mam go! jestem bardzo zadowolona, jest genialny! :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)