POLECAMY

Body Resculpt

Nowość Biotherm - kosmetyki, dzięki którym będziesz mieć piękne i jędrne ciało w noc sylwestrową.
Body Resculpt
Jędrne ciało? Wszystkie o tym marzymy. Ale nie wszystkie mamy tak samo jędrną skórę: niektóre kobiety zauważają, że kontury ich ciała nie są już tak "wyraźne", a inne, że ich skóra staje się "za luźna".

Biolodzy pracujący dla marki Biotherm, dzięki bogatemu zapleczu naukowemu i zrozumieniu kobiecych problemów, proponują Polkom kompletny i dostosowany do ich potrzeb program.
Odkryj indywidualny program pielęgnacji, aby skóra była młoda i promienna podczas zbliżającego się karnawału!
Dwa produkty, dwa rozwiązania: każda kobieta może cieszyć się jędrną i gładką skórą! Aby kreacje w noc sylwestrową podkreślały piękne kształty sylwetki.

Chcesz mieć idealną sylwetkę, która wygląda jak podtrzymywana naturalnym gorsetem?

Body Resculpt Svelt
Innowacja: ujędrnianie – wyszczuplanie

Dieta oraz upływający czas powodują, ze kontury sylwetki nie są już tak "wyraźne", a skóra sprawia wrażenie "za luźnej".

Rozwiązanie? Marka Biotherm zaleca preparat, który jednocześnie ujędrnia skórę i przywraca kształt sylwetki. Body Resculpt Svelt jest bogaty w bioaktywny krzem, aby stymulować syntezę kolagenu w skórze (test in vivo) i odbudować jej elastyczność. Dodatkowo jego formuła zawiera kofeinę, aktywny składnik przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej, aby pomóc odzyskać idealne kształty.
Rezultat: Body Resculpt Svelt działa jak naturalny gorset, który utrzymuje się na skórze przez cały czas.

Pragniesz skóry jędrnej i gęstej?

Body Resculpt Lift

Pewne sytuacje, takie jak ciąża lub menopauza nasilają czasami istniejący problem braku jędrności skóry. Wpływa to na elastyczność włókien odpowiedzialnych za podtrzymywanie skóry. W konsekwencji traci ona elastyczność i gęstość.

Rozwiązanie proponowane przez specjalistów Biotherm jest proste. Sięgnij po Body Resculpt Lift, który wzmacnia naturalną "matrycę" skóry. Formuła zawiera składniki opracowane przez zespół biologów Biotherm: bioaktywny krzem oraz bio-elastydy, aby przyspieszyć syntezę kolagenu (test in vivo) i odbudować gęstość skóry. Dodatkowo kwasy AHA i magnez wzmacniają skórę i przywracają jej promienny wygląd.
Rezultaty? Skóra jest jak po liftingu. W dotyku gładsza i jędrna.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)