POLECAMY

Bobbi Brown

Luksusowe kosmetyki tej marki właśnie pojawiły się w polskich sklepach.
Bobbi Brown

Ta kultowa marka w końcu zawitała do naszego kraju. Bobbi Brown to luksusowe kosmetyki, które stawiają na naturalny efekt.

Jak narodziła się marka Bobbi Brown? Otóż Bobbi od początku była zwolenniczką naturalnego wyglądu, jako makijażystka wielokrotnie borykała się z problemem doboru kosmetyków o odpowiednim odcieniu. Szukała bowiem takich produktów, które subtelnie podkreślą urodę kobiety. Niestety w latach 80. było to niezwykle trudne zadanie. Wszystko się zmieniło, gdy w czasie jednej z sesji fotograficznych Bobbi poznała farmaceutę. Zwierzyła mu się, że szuka kosmetyku o barwie zbliżonej do barwy ust. W wyniku tej współpracy powstał brązowo-różowy odcień Brown Lip Color. Od tego wszystko się zaczęło. Wkrótce kosmetyki Bobbi Brown zdobyły uznanie klientek.

Ciekawostką jest to, że wszystkie podkłady, korektory oraz pudry mają lekko żółtawe odcienie w zbliżonych do tonacji skóry kolorach, które wyglądają naturalnie na każdym rodzaju skóry. Bobbi wyznaje bowiem zasadę, że kobieta czuje się najpiękniejsza, gdy pozostaje sobą.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
bobbi ma na prawde swietne cienie do powiek, ale podklady sa takie sobie
/9 lat temu
great cosmetics!