POLECAMY

Biedronka przygotowała podobną promocję do Rossmanna! Wybieracie się na zakupy?

Jakie kosmetyki dostaniecie w obniżonych cenach?
Małgorzata Machnicka / 11 miesięcy temu
Biedronka przygotowała podobną promocję do Rossmanna! Wybieracie się na zakupy? fot. Fotolia

Od paru tygodni trwa zażarta walka pomiędzy drogeriami a dyskontami. I bardzo dobrze, my tylko na tym korzystamy. Niedawno zakończyła się promocja na kosmetyki kolorowe w Rossmannie - można je było kupić z 49% i 55% zniżką. Od wczoraj, we wszystkich sklepach Biedronka trwa wyprzedaż kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała BeBeauty!

Co warto kupić podczas promocji w Superpharm?

Co warto kupić podczas promocji w Biedronce?

Kosmetyki marki BeBeauty kupicie aż o 50% taniej. 2 produkty w cenie 1 to jedna z naszych ulubionych promocji. Na jakie kosmetyki warto zwrócić uwagę? Jedna z naszych redaktorek poleca płyn micelarny, który kupicie, uwaga, za 2,15 złotych. Oprócz tego dostępny jest szampon 400 ml za 2,50 zł, żel do mycia twarzy za 2,49 zł czy mleczko łagodzące za 2,15 zł.

Odżywka do włosów za 6 złotych podbija urodowy świat!

Promocja trwa do 29 października lub do wyczerpania zapasów. Pośpieszcie się! Kosmetyki znikają z półek w błyskawicznym tempie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 miesięcy temu
"za 2,15 złotych" - powinno być "za 2,15 złotego" - jak sie używa skrótu, warto go sobie w myślach rozwinąć, żeby wiedzieć, co się pisze, a więc: "za dwa i piętnaście setnych (kogo? czego?) złotego".