Biały puder od Make Up For Ever - musisz to mieć!

Lubicie robić sobie zdjęcia? Biały puder sprawi, że będziecie wyglądały olśniewająco
Izabela Bielecka-Gnaś / 10.03.2014 15:19
biały puder w kompakcie Make Up For Ever fot. Fotolia/kolaż Polki.pl

Niebezpieczny zoom na cerę


Wraz z rozwojem technologii nadeszła era bardzo wysokiej jakości i rozdzielczości zdjęć. Pewnie same to odczuwacie gdy na bezlitosnych fotografiach wykonanych w jakości HD widać każdą najmniejszą zmarszczkę, wszystkie niedoskonałość skóry są podkreślone, a nawet puder nałożony na twarz jest widoczny. Nie tylko wy się z tym zmagacie.


Puder idealny do zdjęć


Eksperci marki  Make Up For Ever stworzyli biały, sypki puder skutecznie maskując niedoskonałości cery. Był to pierwszy, profesjonalny kosmetyk, który stawił czoła wyzwaniom super ostrości obrazu w technologii HD – zarówno pod względem samej funkcji pudru jaki i subtelnych różnic w karnacji cery. Teraz ten puder jest także dostępny w kompakcie! Żebyście mogły mieć go zawsze przy sobie.

Drobne poprawki przed sweet-focią? Żaden problem! Niezwykle drobny puder w kompakcie optycznie niweluje zmarszczki i niedoskonałości cery, nie pozostawiając śladów na skórze. Uniwersalny, transparentny odcień pudru jest odpowiedni dla każdej karnacji. Zatwierdzony przez ekspertów Make Up For Ever puder w kompakcie HD zdał celująco wszystkie testy zdjęciowe.

Lubicie być fotografowane? Ten puder będzie waszym najlepszym przyjacielem!
biały puder w komapkcie Make Up For Ever
Puder w kompakcie HD Make Up Forever, cena 175 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/19.04.2017 07:19
Tokyo jest zdecydowanie lepszy! To zupełnie inna jakość... dzięki niemu twarz cały dzień wygląda świeżo, nie powoduje efektu maski itp.
/13.04.2017 09:44
Bikora Tokyo jest też biały a jest na pewno o niebo lepszy. Świetnie matuje i nie powoduje efektu maski!! Warto go mieć;)