Eveline Sun Care, kosmetyki

Bezpieczne opalanie z Sun Care Eveline Cosmetics

Z myślą o pięknej i bezpiecznej opaleniźnie Firma Eveline Cosmetics opracowała pełna gamę preparatów, które skutecznie chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
/ 02.06.2009 14:56
Eveline Sun Care, kosmetyki
Lato to czas urlopów i wypoczynku. Dla jednych jest on bardzo aktywny, innym kojarzy się z lenistwem, ale większość kojarzy go z pięknie opalaną skórą. Musimy jednak pamiętać, że słońce dozowane bez kontroli jest niebezpieczne zarówno dla zdrowia, jak i dla urody.

Dlatego z myślą o pięknej i bezpiecznej opaleniźnie Firma Eveline Cosmetics opracowała pełna gamę preparatów, które skutecznie chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Właściwe stosowanie kosmetyków pozwala również ustrzec się przed niebezpiecznym poparzeniem słonecznym oraz jego następstwami, jednocześnie nadając skórze piękny koloryt.

SUN CARE PRZYSPIESZACZ OPALANIA NA PLAŻĘ I DO SOLARIUM

Lekki i łatwo wchłaniający się preparat, ułatwiający opalanie szczególnie wskazany jest przed rozpoczęciem kąpieli słonecznych. Produkt polecany jest do stosowania na plaży i w solarium. Dzięki zawartości Suntan Accelerator - składnika przyspieszającego produkcję melaniny w skórze, zapewnia szybki efekt naturalnej opalenizny. Wyciągi z juglonu, ratanii, bursztynu, marchwi i masła Shea doskonale chronią przed starzeniem skóry i sprawiają, że podczas opalania przybiera ona naturalny, brązowy odcień. Dodatkowo witaminy A, E, F, H wpływają na skórę kojąco i łagodząco.
Pojemność: 150 ml
Cena: 13,40 PLN

Pytaj o najlepsze kosmetyki na www.uroda.pl!

SUN CARE WODOODPORNY OLEJEK DO OPALANIA SPF 6

Polecany dla osób, które szybko się opalają i nie ulegają poparzeniom. Subtelny kolor płynnego bursztynu już z chwilą nałożenia podkreśla istniejącą opaleniznę. Filtry UVA i UVB najnowszej generacji oraz B-karoten chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Składnik antyutleniający chroni przed powstawaniem wolnych rodników, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry. Unikalna formuła z olejem sojowym aktywnie chroni skórę przed wysuszeniem, delikatnie natłuszcza, wygładza i uelastycznia naskórek. Wyciąg z orzecha włoskiego i B-karoten wzmacniają efekt opalenizny i nadają skórze złocisty kolor.
Pojemność: 200 ml
Cena: 10,50 PLN

SUN CARE WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA SPF 6
Produkt działa ochronnie i nawilżająco. Filtry UVA i UVB najnowszej generacji, B-karoten, masło kakaowe, witamina E skutecznie chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i wolnych rodników, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry.
D-panthenol chroni przed powstawaniem stanów zapalnych i podrażnień. NMF Active utrzymuje optymalny poziom nawilżenia i elastyczności skóry, zapobiegając jej złuszczaniu. DNA Complex – chroni DNA skóry i likwiduje uszkodzenia na poziomie komórkowym. Wyciągi z bursztynu i ratanii, B-karoten i juglon podkreślają złocisty kolor już nabytej opalenizny oraz przedłużają jej trwałość. Wodoodporna formuła zapewnia ochronę także w trakcie i po kąpielach wodnych.
Pojemność: 200 ml
Cena: 11,40 PLN

SUN CARE WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA UJĘDRNIAJĄCY SPF
10
Produkt łączy skuteczną ochronę przeciwsłoneczną z kuracją ujędrniającą. Filtry UVA i UVB najnowszej generacji, B-karoten, masło kakaowe, witamina E skutecznie chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i wolnych rodników, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry. D-panthenol chroni przed powstawaniem stanów zapalnych i podrażnień. DNA Complex – chroni DNA skóry i likwiduje uszkodzenia na poziomie komórkowym. Aktywny kompleks ujędrniający przyspiesza metabolizm w skórze, modelując ciało podczas opalania i kąpieli wodnych, dzięki czemu staje się ono ujędrnione i sprężyste. NMF Active utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, elastyczności skóry i zapobiega jej złuszczaniu. Wyciągi z bursztynu i ratanii, B-karoten i juglon podkreślają złocisty kolor opalenizny i przedłużają jej trwałość. Wodoodporna formuła zapewnia ochronę także w trakcie i po kąpielach wodnych.
Pojemność: 200 ml
Cena: 12,80 PLN

SUN CARE WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA FAMILY SPF 15
Produkt zapobiega fotostarzeniu i chroni DNA skóry. Filtry UVA i UVB najnowszej generacji, B-karoten, masło kakaowe - skutecznie zabezpieczają przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Witamina E i DNA Complex zapobiegają zniszczeniu skóry pod wpływem działania promieni słonecznych, chronią jej DNA i likwidują uszkodzenia na poziomie komórkowym. Kwas hialuronowy – zapewnia maksymalne nawilżenie głębokich warstw naskórka, zapobiega złuszczaniu i zapewnia długotrwałą elastyczność. Wyciąg z ratanii, B-karoten i juglon – podkreślają złocisty kolor opalenizny, regenerują naskórek i zapobiegają powstawaniu przebarwień. D-panthenol – koi i zapobiega powstawaniu stanów zapalnych oraz podrażnień. Wodoodporna formuła zapewnia ochronę także w trakcie i po kąpielach wodnych.
Pojemność: 250 ml
Cena: 17,90 PLN

SUN CARE WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA SPF 20
Produkt działa na skórę ochronnie. Filtry UVA i UVB najnowszej generacji, B-karoten, masło kakaowe, witamina E skutecznie zabezpieczają przed działaniem promieni słonecznych i wolnych rodników, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry. D-panthenol chroni przed powstawaniem stanów zapalnych i podrażnień. DNA Complex – zabezpiecza DNA skóry i likwiduje uszkodzenia na poziomie komórkowym. NMF Active utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, elastyczności skóry i zapobiega jej złuszczaniu. Wyciągi z bursztynu i ratanii, B-karoten i juglon podkreślają złocisty kolor opalenizny i przedłużają jej trwałość. Wodoodporna formuła zapewnia ochronę także w trakcie i po kąpielach wodnych.
Pojemność: 200 ml
Cena: 17,30 PLN

SUN CARE WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA FAMILY SPF 30
Produkt idealny dla osób o dużej wrażliwości na działanie promieni słonecznych oraz ze skłonnością do podrażnień. Filtry UVA i UVB najnowszej generacji, B-karoten, masło kakaowe skutecznie chronią wrażliwą skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
D-panthenol – zabezpiecza przed powstawaniem stanów zapalnych i podrażnień. DNA Complex - chroni DNA skóry i likwiduje uszkodzenia na poziomie komórkowym. Witamina E zapobiega przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek pod wpływem promieni słonecznych. NMF Active utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, elastyczności skóry i zapobiega jej złuszczaniu. Wyciągi z bursztynu i ratanii, ≤-karoten i juglon podkreślają złocisty kolor opalenizny i przedłużają jej trwałość. Wodoodporna formuła zapewnia ochronę także w trakcie i po kąpielach wodnych.
Pojemność: 200 ml
Cena: 18,50 PLN

SUN CARE BALSAM PO OPALANIU ZE ZŁOCISTYM PYŁEM
Produkt intensywnie nawilża i koi skórę po dniu spędzonym na kąpielach słonecznych lub po opalaniu w solarium. Wyciąg z aloesu uspokaja skórę i likwiduje objawy wywołane nadmiernym nasłonecznieniem (pieczenie, podrażnienie, uczucie ściągnięcia skóry). NMF Active utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, elastyczności skóry i zapobiega jej złuszczaniu. Witamina E, aloes i ≤-karoten chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, zapobiegając przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek. Dodatkowo doskonale regenerują i wygładzają zmęczoną i wysuszoną słonecznym stresem skórę. Wyciągi z ratanii
i juglonu, B-karoten
i złociste drobinki przedłużają efekt opalenizny, podkreślają ją i nadają skórze piękny perłowy blask. Idealnie przygotowuje skórę do kolejnych kąpieli słonecznych.
Pojemność: 200 ml
Cena: 12,80 PLN

SUN CARE CHŁODZĄCY ŻEL PO OPALANIU
Produkt przynosi ulgę skórze wystawionej na długotrwałe i intensywne promieniowanie słoneczne. Preparat intensywnie nawilża, chłodzi i koi skórę po dniu spędzonym na kąpielach słonecznych lub po opalaniu w solarium. D-panthenol i alantoina dodają skórze energii, przyspieszają syntezę lipidów, białek i lipopropeidów, chroniąc tym samym przed powstawaniem stanów zapalnych. Składniki te likwidują też skutki nadmiernego nasłonecznienia, takie jak pieczenie, podrażnienie, zaczerwienienie, czy uczucie ściągnięcia. Menthol zapewnia przyjemne, kojące uczucie chłodu. Zawarty w żelu kompleks nawilżający, kolagen i elastyna utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia i elastyczności skóry, wygładzają ją oraz zapobiegają wysuszeniu i nadmiernemu złuszczaniu. Likopen (wyciąg z pomidora), przeciwdziała wolnym rodnikom, opóźnia procesy starzenia, a DNA COMPLEX – chroni DNA skóry i likwiduje uszkodzenia na poziomie komórkowym.
Pojemność: 200 ml
Cena: ok. 12,80 PLN

SUN CARE FAMILY BALSAM PO OPALANIU ŁAGODZĄCY OPARZENIA DLA CAŁEJ RODZINY
Produkt łagodzi oparzenia, zapobiega podrażnieniom skóry i doskonale ją regeneruje. Maksymalna dawka d-panthenolu i alantoiny likwiduje skutki nadmiernego nasłonecznienia – oparzenie, pieczenie, podrażnienie, zaczerwienienie, uczucie ściągnięcia skóry. Algi Laminaria – bogate w sole mineralne, odżywiają skórę, łagodzą podrażnienia i stymulują metabolizm komórkowy. Kwas hialuronowy i hydromanil silnie nawilżają naskórek, chroniąc go przed utratą wilgoci z głębszych jego warstw oraz zapobiegają złuszczeniu, zapewniając jędrność i elastyczność. DNA Complex – chroni DNA skóry i likwiduje uszkodzenia na poziomie komórkowym.
Pojemność: 250 ml
Cena: 14,00 PLN