POLECAMY

Balsamy do ciała Dr Hauschka Med

Stworzone dla osób z suchą, podrażnioną i swędzącą skórą. Zawierają wyciąg z przypołudnika.
Balsamy do ciała Dr Hauschka Med fot. serwis prasowy

Osoby, które mają suchą, swędzącą skórę ucieszą się na wieść od tym, że marka Dr Hauschka Med wprowadziła na rynek dwa nowe kosmetyki. Balsam do ciała z przypołudnika – do codziennego stosowania oraz Intensywnie regenerujący krem z przypołudnika do nakładania miejscowego.

Balsam do ciała z przypołudnika Dr.Hauschka Med
Stworzono go specjalnie do codziennej pielęgnacji skóry suchej, łuszczącej się i podrażnionej. Balsam zapewnia jej odpowiednie nawilżenie i wzmacnia naturalne właściwości ochronne. Po użyciu kosmetyku skóra staje się elastyczna i gładka.

Swoje nawilżające i ochronne właściwości balsam zawdzięcza silnie skoncentrowanemu wyciągowi z przypołudnika, który wytwarza własny, naturalny składnik zapewniający utrzymanie odpowiedniej wilgotności. Wyciągi z jego liści pomaga skórze regenerować się i pobudza jej naturalne procesy fizjologiczne. Przywraca także naturalne nawilżenie, zmniejszając uczucie ściągnięcia i swędzenia. Dodatkowo zawarta w balsamie kombinacja olejków z awokado, sezamu, jojoby i migdałów oraz masła z owoców mango idealnie zaspokaja potrzeby skóry bardzo suchej i wyjątkowo wrażliwej.

Intensywnie Regenerujący Krem z przypołudnika
Dopełnieniem pielęgnacji skóry bardzo suchej, łuszczącej i swędzącej jest Intensywnie Regenerujący Krem z przypołudnika Dr. Hauschka Med. Został on stworzony do miejscowej pielęgnacji przesuszonych obszarów. Krem przywraca skórze naturalne natłuszczenie i nawilżenie. Ponadto odnawia naturalną barierę ochronną skóry i wzmacnia płaszcz hydrolipidowy. Zawiera silnie skoncentrowane wyciągi z przypołudnika i szlachetnych olejków roślinnych.

Czy warto wypróbować balsam do ciała z przypołudnikiem? Pytaj i radź na www.uroda.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)