POLECAMY

Astor Perfect Stay Lip Tint

Szminka we flamastrze? Czemu nie! Odkryj nową gamę kosmetyków do makijażu ust marki Astor.
Astor Perfect Stay Lip Tint fot. serwis prasowy
Perfect Stay Lip Tint to linia nowych szminek, występujących w formie flamastrów, które zachwycają lekkością i trwałością koloru. Te szminki, są połączeniem sztyftu koloryzującego i balsamu ochronnego.

Szminkę Perfect Stay Lip Tint aplikuje się dwuetapowo - wpierw usta należy pomalować aplikatorem w kształcie flamastra, a następnie utrwalić całość nawilżającym balsamem ochronnym.

Sztyft koloryzujący jest niemalże niewyczuwalny na ustach, gdyż został stworzony na bazie wody. Charakteryzuje się trwałością i sprawia, że usta nigdy się nie kleją. Formuła sztyftu jest wzbogacona o pantenol, który zapewnia kosmetykowi działanie nawilżające i regenerujące. Nowy flamaster marki Astor napełnia usta kolorem, który można wzmacniać kolejnymi aplikacjami.

Pielęgnujący balsam zawiera obok prowitaminy B5 także olejek kokosowy, który dodatkowo wspomaga nawilżanie ust oraz pozostawia je przyjemnie miękkie. W formule zastosowano również witaminę E, która ma wzmacniać wymienione wcześniej funkcje balsamu i działać ochronnie.

Perfect Stay Lip Tint dostępny jest w soczystych czerwieniach, radosnych różach, subtelnych beżach i naturalnych brązach.

Cena - 35 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)