POLECAMY

Antyperspiranty Dove

Nie tylko ochronią przed poceniem, ale też zadbają o skórę pod pachami. Wypróbuj ich nową, ulepszoną formułę.
Antyperspiranty Dove fot. serwis prasowy
Ponad 10 lat temu marka Dove jako pierwsza dodała do antyperspirantów krem nawilżający. Dzięki temu antyperspiranty Dove nie tylko chronią przed poceniem, ale też nawilżają i wygładzają skórę pod pachami, dbając o jej regenerację po goleniu lub depilacji.

Problem zaczerwienionej, podrażnionej i suchej skóry pach dotyka wielu kobiet. Zwykłe dezodoranty najczęściej tylko chwilowo neutralizują zapach potu, antyperspiranty Dove zapewniają kompleksową ochronę przed poceniem i skuteczne nawilżenie skóry. Formuła antyperspirantów Dove została naukowo opracowana tak, by nawilżać, odżywiać i koić skórę przez 24 godziny na dobę.

Antyperspiranty Dove produkowane są na bazie receptury składającej się w 1/4 z kremu nawilżającego, gliceryny i kwasu Omega 6. Zawarty w nich olejek słonecznikowy odżywia skórę i dodatkowo zapobiega jej wysuszaniu. To unikalne połączenie wzmacnia barierę lipidową skóry oraz pomaga we właściwym magazynowaniu wody w naskórku.

Można wybierać spośród 3 rodzajów aplikatorów (sztyft, roll-on i aerozol) oraz kilka wariantów zapachowych:
Dove Original
– dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy. Regeneruje skórę pod pachami podrażnioną po goleniu.
Dove Go fresh – dla młodych aktywnych kobiet. Zapachy antyperspirantów z linii go fresh dodają energii, pobudzają i wprowadzają w dobry nastrój.
Dove Invisible Dry – dla kobiet, które najlepiej czują się w czerni. Nie pozostawia białych śladów na ubraniach.
Dove Silk Dry – dla kobiet, które potrzebują pielęgnacji skóry pod pachami. Zawiera nawilżające ekstrakty czystego jedwabiu.
Dove Minimising – dla kobiet, które potrzebują pomocy w dokładniejszym goleniu. Już po kilku tygodniach stosowania włoski pod pachami stają się widocznie delikatniejsze.SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)