Anteis – sprzymierzeniec mezoterapii

Technologicznie zaawansowany program odmładzania i odżywiania skóry bez ryzyka alergii.
/ 21.02.2007 14:14
Niekorzystne wpływy środowiska, takie jak zmiany pogody, zanieczyszczenia osłabiają naszą skórę. Osłabienie to jest często potęgowane przez stres, używki i zmiany hormonalne. Skóra starzeje się. Wysycha i marszczy.

Czy dostępne kremy i maseczki mogą powstrzymać starzenie się skóry?
Stosowanie preparatów działających od zewnątrz - kremów i maseczek odżywczych oraz nawilżających nie zatrzyma i nie odwróci zmian zachodzących w głębszych warstwach skóry. Zmęczoną skórę trzeba odżywiać od środka.
Służą do tego preparaty zawierające kwas hialuronowy – polisacharyd o niezwykłej zdolności wiązania wody, który naturalnie występuje w skórze właściwej. W młodej skórze jest go pod dostatkiem, kłopot sprawia jej starzenie się. Wtedy trzeba go dostarczyć na miejsce – do powierzchniowej warstwy skóry właściwej.

Czy istnieje terapia skuteczniejsza od tradycyjnych zabiegów kosmetycznych?
Anteis, szwajcarska firma specjalizująca się w produktach medycyny estetycznej proponuje produkty Mesolis oraz Mesolis+. Technologicznie zaawansowany program odmładzania i odżywiania skóry bez ryzyka alergii.
Mesolis jest gamą produktów do zabiegów estetycznych za pomocą powierzchownych mikrowstrzyknięć w kilkumilimetrowych odstępach.
Mesolis głęboko nawilża skórę, co przekłada się na jej elastyczność, świetlistość i jędrność.
Kwas hialuronowy zawarty w preparatach Mesolis oraz Mesolis+ z gliceryną jest pozyskiwany z biofermentacji w technologii NASHA (nie pochodzi od zwierząt). Organizm przyswaja go jako swój własny. Dlatego przed jego stosowaniem nie przeprowadza się testów biozgodności.

Czy zabiegi wiążą się z przerwami w aktywności zawodowej lub towarzyskiej?
Stosowanie preparatu Mesolis jest szybkie i wygodne – nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać, bo przyjmuje postać około 30-minutowej sesji, w trakcie których odświeżone i odżywione mogą zostać twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni lub inne powierzchnie skóry wystawione na działanie niszczących czynników.

Jak mogę dotrzeć do szczegółowych informacji związanych z mezoterapią?
Informacji na temat dostępności, korzyści, kosztów mezoterapii opartej o gamę produktów Mesolis udzielają gabinety dermatologiczne, medycyny estetycznej oraz wybrane Spa.