POLECAMY

Adriana Lima ponownie Ambasadorką Maybelline New York

Modelka dołączy do grupy takich sław jak Christy Turlington, Emily DiDonato, Jourdan Dunn czy Marloes Horst.
Adriana Lima ponownie Ambasadorką Maybelline New York fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl
Nowy Jork, czerwiec, 2014 – Maybelline New York ogłasza, że brazylijska supermodelka Adriana Lima rozpoczęła ponownie współpracę z marką. Poprzednio pełniła rolę Ambasadorki w latach 2003-2009.


Jesteśmy zachwyceni, mogąc powitać ponownie Adrianę w wyjątkowym zespole gwiazd Maybelline NY. Na całym świecie, kobiety podziwiają nie tylko niezwykłą urodę Adriany, ale także jej determinację w pomaganiu potrzebującym. Jest dziewczyną prawdziwie odzwierciedlająca wartości Maybelline - oświadczył Jerome Bruhat, Global Brand President.Adriana niezwykle aktywnie prowadzi komunikację w mediach digitalowych ze swoimi fanami – w tym obszarze należy do najbardziej aktywnych osób ze świata mody. Wielokrotnie pojawiała się między innymi na okładkach Vouge’a - edycji włoskiej, tureckiej, hiszpańskiej czy brazylijskiej, na okładkach amerykańskich i hiszpańskich edycji V Magazine i amerykańskich, hiszpańskich i brazylijskich edycjach Harper’s Bazaar oraz amerykańskim Elle. Adriana pracowała z wieloma słynnymi i uznanymi fotografami, jak Steven Meisel, Inez Van Lamsweerde & Vinoodh Matadin, Peter Lindbergh, Mert Alas & Marcus Piggott, oraz Mario Testino.
 

 

Jestem dumna z bycia dziewczyną Maybelline NY i już nie mogę się doczekać efektów współpracy. Uwielbiam wizerunek Maybelline - pozytywny, nowoczesny i pełen wielkomiejskiego szyku. Bycie jego częścią jest naprawdę niesamowite - mówi Adriana.Mówi biegle po angielsku, francusku, włosku, hiszpańsku, i oczywiście w swoim języku ojczystym - portugalskim. Podróżowała wiele po świecie i ma wielkie poczucie obowiązku, by pomagać innym. Poświęca się pracy charytatywnej w Fundacji Świętego Łukasza dla Haiti, która wspiera ciężarne kobiety w dostępie do opieki medycznej.


Więcej o kosmetycznych nowościach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)