POLECAMY

Wygraj zestaw do manicure hybrydowego marki Semilac!

Mamy aż 7 zestawów startowych do manicure hybrydowego!
Wygraj zestaw do manicure hybrydowego marki Semilac! fot. serwis prasowy Semilac

Kochasz dbać o swoje paznokcie? Lubisz eksperymentować z kolorami i chcesz mieć zawsze perfekcyjny manicure? Weź udział w konkursie marki Semilac i wygraj fantastyczny zestaw do manicure hybrydowego!


Manicure hybrydowy jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą aby ich paznokcie zawsze wyglądały pięknie. Efekt utrzymuje się przez 3 tygodnie i nie wymaga żadnych poprawek. Lakiery hybrydowe Semilac trwałością dorównują paznokciom utwardzanym żelem - nie odpryskują i nie ścierają się, jak ma to czasem miejsce w przypadku tradycyjnych lakierów. Nie zastanawiaj się, warto!


LAKIERY HYBRYDOWE SEMILAC

Lakier hybrydowy SEMILAC łączący w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Jest to produkt mocno napigmentowany, który nadaje piękny i wyrazisty kolor. Do wykonania tzw. ,,hybrydy"  wystarczy odpowiednio długie utwardzenie lakieru SEMILAC pod lampą LED/UV. Pamiętajmy, że zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety!

 
Zadanie konkursowe:
 
Wygraj 1 z 7 nagród składających się z zestawów:
1-3 miejsce : zestaw startowy Semilac, 2 lakiery hybrydowe: kolor 121 Ruby Charm oraz unikalny, niedostępny w sprzedaży kolor 000 Semilike Lazure Dream

4-7 miejsce : zestaw startowy Semilac

Wystarczy, że napiszesz:
5 rzeczy, za które lubisz manicure hybrydowy?
 
UWAGA! Odpowiedź prześlij przez formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz poniżej.
 
Konkurs trwa od 19.01.2016r. do 03.02.2016r.
 
Ze względu na problemy z funkcjonowaniem formularza zgłoszeniowego w dniach 23-24.01.2016 wydłużamy czas trwania konkursu o dwa dni. Zachęcamy do wypełniania zgłoszeń!
 

Zapraszamy na fanpage oraz instagram Semilac. Markę możecie również znaleźć na
 snapchacie, nazwa: semilac


 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (96)
/rok temu
Witam! Gdzie jest dostępny formularz zgłoszeniowy? Pozdrawiam ;)
/2 lata temu
Nie dostałam informacji ani powiadomienia, ale dzisiaj nagroda do mnie dotarła :D Pozdrawiam :D
/2 lata temu
Czy wygrane osoby zostały jakoś o tym powiadomione? Zastanawiam się czy oby nie ja jestem na miejscu drugim, ale nie miałam żadnej informacji na ten temat, może to tylko zbieżność imion.
POKAŻ KOMENTARZE (93)