POLECAMY

Produkt miesiąca: top coat Catrice

Sprawdź naszą opinię.
Produkt miesiąca: top coat Catrice fot. FREE/kolaż Polki.pl
Wszystkie wiemy, że kupowanie drogich lakierów do paznokci nie ma sensu. Większość, w idealnym stanie, niestety utrzymuje się do 3 dni. Zdarza się również tak, że te lakiery które kosztują 5-6 złotych są lepsze od tych z najwyższej półki. Kluczem do pięknego manicure jest baza i top coat. I właśnie tym drugim produktem się dzisiaj zajmiemy.

Top coat Catrice - kilka słów wstępu

Kilka dni temu miałam okazję rozpocząć testy nad tym produktem. Już po pierwszym użyciu byłam zachwycona! Lakier nie tylko pięknie się błyszczy, ale potrafi wytrzymać na paznokciach aż tydzień!

Top coat Catrice - zapewnienia producenta

Innowacyjny system malowania paznokci zwiększa trwałość lakieru i działa niczym magnes koloru. Trwałość lakieru do paznokci wydłuża się do 8 dni, wykończenie jest żelowe i z pięknym połyskiem. Dla profesjonalnych rezultatów -  bez użycia lampy LED i wizyt w studiach stylizacji paznokci. Łatwy do usunięcia przy użyciu zmywacza do paznokci. Lakier nawierzchniowy Ultra Stay & Gel Shine utrwala kolor, gwarantuje wyjątkową trwałość i wielowymiarowe żelowe wykończenie. W połączeniu z bazą, zapewnia idealną ochronę nieskazitelnego manicure.

Top coat Catrice - opinia

Top coat jest genialny. Nie tylko przedłuża trwałość lakieru, ale przede wszystkim nadaje piękny połysk, a ja naprawdę lubię jak lakier ma piękny, lustrzany blask. Warto zużyć go do 5 miesięcy, bo później niestety trochę gęstnieje i ciężko się go nakłada.

Top coat Catrice - cena

Top coat kosztuje 13,99 zł. Spokojnie wystarcza na 4-5 miesiący ciągłego używania, więc cena jest po prostu śmiesznie niska.

Więcej naszych testów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)