POLECAMY

To prawdziwy hit od Dawida Wolińskiego. Co zaprojektował tym razem?

Poznaj najnowszą serię limitowanych kopertówek Dawida Wolińskiego zainspirowaną kolekcją lakierów hybrydowych UNIQUE marki Semilac.
To prawdziwy hit od Dawida Wolińskiego. Co zaprojektował tym razem? fot. serwis prasowy Semilac

Stwórz stylizację czerpiącą z najmodniejszych kolorów sezonu, weź udział w konkursie i stań się posiadaczką jedynej w swoim rodzaju torebki.

Moją inspiracją do powstania tych kopertówek była przede wszystkim kobieta Semilac. Kobieta, która podąża za bieżącymi trendami, a nawet sama je kreuje. Nie boi się eksperymentów z kolorami, które ją dookreślają

- mówi Dawid Woliński. 

Be UNIQUE

Unikalność – to słowo klucz nadchodzącego sezonu! Dawid Woliński stworzył torebki dla Semilac metodą, która doskonale wpisuje się w ten trend. Hot stamping, czyli wykorzystywanie specjalnych folii nanoszonych na skórę za pomocą rozgrzanych matryc to rozwiązanie, dzięki któremu każda torebka od projektanta jest jedyna w swoim rodzaju. 

fot. mat. prasowe Semilac

Nie ma mody bez koloru!

Przy tworzeniu kolekcji Dawid Woliński czerpał z bogactwa palety lakierów hybrydowych Semilac UNIQUE. Najmodniejsze w tym sezonie oliwkowe barwy przełamał mocnymi akcentami czerwieni, fuksji i fioletu. Dzięki perlistym odcieniom dostępnym w kolekcji Semilac: 152 Fuchsia Miracle , 146 Purple King oraz 153 Red Magnat kopertówka pasuje do każdej stylizacji. Dobrze wygląda z jeansami, ale podkreśli też wieczorowy look. Zadbane i piękne paznokcie będą pięknie prezentować się na jej tle. 

fot. mat. prasowe Semilac

Wygraj torebkę od Dawida Wolińskiego!

Stwórz stylizację paznokci  z wykorzystaniem kolorów z nowej kolekcji UNIQUE marki Semilac. Przedstaw ją na zdjęciu w ciekawej, unikalnej aranżacji, napisz kilka zdań uzasadnienia i wygraj jedną z 5 limitowanych kopertówek! Możesz stać się również właścicielką vocheru do sklepu Semilac o wartości 500 zł lub zestawu produktów o wartości 200 zł. Konkurs trwa do 31 października, a najlepsze stylizacje wybierze sam Dawid Woliński.
Nie czekaj i zgłoś się już dzisiaj, na Twoje zdjęcie czekamy pod adresem konkurs@semilac.pl! Szczegóły na www.bit.ly/semilacxwolinski
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)