POLECAMY

Profesjonalny manikiur w domu

Gdy nie masz czasu na wizytę w profesjonalnym gabinecie, skorzystaj z usług manikiurzystki w domu. Zobacz nasz test i sprawdź, kto wykonuje taki zabieg w Gdyni, Krakowie, Olsztynie i Warszawie.
Profesjonalny manikiur w domu
Jak wybrać dobrą manikiurzystkę?
1.
Najlepiej, jeśli umówisz się z kimś polecanym przez przyjaciółkę lub na stałe współpracującym ze znanym ci salonem.
2. Przed wizytą upewnij się telefonicznie, jak będzie przebiegał zabieg, co musisz przygotować i jakich kosmetyków używa manikiurzystka.
3. Podczas pierwszej wizyty zwracaj uwagę na detale, np. czystość i jakość narzędzi. Pytaj też o ich dezynfekcję.

Gdynia
Salon Odnowa
tel. 0792 803 255
Manikiurzystka, która przyjechała do mnie okazała się bardzo miłą i energiczną osobą. Zaczęła od pedikiuru: poprosiła, abym wymoczyła stopy. Do starcia naskórka użyła pilingu i frezarki. Bardzo przyjemnym etapem był masaż stóp i ich nakremowanie. Po usunięciu skórek, nałożeniu odżywki i bazy pod lakier zaczęłyśmy rozmawiać o kolorze lakieru do paznokci. Wybrałam klasyczny french z delikatnymi zdobieniami. Bardzo podobnie wyglądał manikiur (oczywiście bez ścierania naskórka, ale też z przyjemnym masażem dłoni). Jestem naprawdę zadowolona, szczerze polecam!
Kosmetyki: Ziaja, Manhattan, L’oréal Paris.
Manikiur: 30 zł,
pedikiur: 60 zł.
W ofercie z dojazdem także: depilacja woskiem, zabiegi parafinowe na dłonie i stopy, regulacja brwi, henna, utwardzanie płytki paznokcia metodą żelową, tipsy żelowe.
Koszt dojazdu: na terenie Gdyni gratis, poza Gdynią ustalany indywidualnie.
testowała : Monika Mizera

Olsztyn
Małgorzata Krzyżanowska
tel. 0608 450 449
Pani Małgosia posiada nie tylko profesjonalny sprzęt, za pomocą którego wykonuje manikiur i pedikiur, ale ma też sporą wiedzę na temat pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Na wszystkie moje pytania udzielała wyczerpujących odpowiedzi i doradzała. Etapy manikiuru i pedikiuru były podobne: moczenie dłoni i stóp w wodzie z solą zmiękczającą, odsunięcie skórek (w moim przypadku nie było potrzeby ich wycinania), podczas pedikiuru – usuwanie zgrubiałego naskórka frezarką z różnymi nakładkami, malowanie paznokci bazą i lakierem, smarowanie dłoni i stóp balsamem oraz skórek specjalną oliwką. Przyznam, że jestem zaskoczona efektem pedikiuru – profesjonalny sprzęt manikiurzystki i jej umiejętności sprawiły, że na stopach mam skórę jak niemowlę!
Kosmetyki: Inglot, Afrodyta, Farmona, Bielenda.
Manikiur: 40 zł,
pedikiur: 60 zł.
W ofercie z dojazdem także: utwardzanie i przedłużanie płytki paznokcia żelem, tipsy żelowe, masaż rąk, dłoni, nóg i stóp, regulacja brwi, henna, kolczykowanie ciała.
Koszt dojazdu: centrum miasta – 10 zł, obrzeża – 20 zł.
testowała : Małgorzata Źerańska

Czy skorzystałabyś z usług manikiurzystki w domu?
Porozmawiaj na forum polki.plKraków
Sylwia Frej
tel. 0694 050 785
Przed przyjazdem manikiurzystka poinformowała mnie telefonicznie o tym, co powinnam przygotować (ręczniki, miseczkę z ciepłą wodą i mydłem do rąk oraz dużą miskę do stóp). Szybko przystąpiła do pracy i była bardzo zorganizowana. Podczas gdy moje stopy moczyły się w wodzie z solą zmiękczającą, pani Sylwia opiłowała mi paznokcie u rąk, które następnie moczyłam w wodzie z mydłem. Kolejny krok to odsuwanie skórek, wycinanie ich, nałożenie bazy pod lakier i pomalowanie paznokci. Następnie manikiurzystka opiłowała paznokcie stóp, małą frezarką odsunęła skórki, które potem usunęła, starła zrogowaciały naskórek stóp i zrobiła piling. Pomalowała paznokcie i nasmarowała stopy kremem. Wszystkie etapy zabiegu były wykonywane bardzo starannie. Manikiurzystka jest bardzo elastyczna i otwarta na sugestie. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jej usług.
Kosmetyki: Neutrogena, Inglot, Scholl, Bell Arte.
Manikiur: 60 zł,
pedikiur:
90 zł.
W ofercie z dojazdem także: makijaż, masaż dłoni, stóp, twarzy i dekoltu.
Koszt dojazdu: 15 zł na terenie Krakowa, 30 zł na obrzeżach miasta.
testowała : Magda Olesińska

Warszawa
NailsForYou
Magdalena Smagieł
tel. 0506 142 994
Pani Magda przyjechała do mnie z całym swoim warsztatem (walizką i kuferkiem!). Najpierw zajęła się moimi stopami: zrobiła im relaksującą kąpiel w soli oraz masaż w specjalnym urządzeniu do masażu stóp. Bardzo dokładnie usunęła zrogowaciały naskórek pilingiem, frezarką elektryczną i pilnikiem. Po nałożeniu balsamu moje stopy stały się wyjątkowo gładkie. Potem zajęła się paznokciami: nałożyła preparat do zmiękczania skórek, odsunęła je, delikatne wycięła cążkami oraz spiłowała paznokcie. Na koniec baza pod lakier, dwukrotne malowanie lakierem (wybór był naprawdę imponujący) i utrwalacz. Gdy paznokcie u stóp wysychały, przyszedł czas na manikiur – również bardzo delikatny i dokładny. Całość trwała ponad dwie godziny. Podczas zabiegu szybko poczułam się komfortowo i bezpiecznie, bo od razu zauważyłam, że pani Magda jest profesjonalistką. Jestem naprawdę zadowolona – mam nie tylko piękne stopy i dłonie, ale też miło spędziłam czas w sympatycznym towarzystwie.
Kosmetyki: Bio Creative, Inglot, Oriflame.
Manikiur: 35 zł,
pedikiur: 50 zł.
W ofercie z dojazdem także: henna, wosk, tipsy, masaż rąk, stóp i pleców.
Koszt dojazdu: do 10 km od granic Targówka – gratis, powyżej – 10 zł.
Testowała: Agata Warda


Warszawa
La-Perla

Magdalena Olszaniecka

tel. 0511 105 044
Pani Magda jest przyjazną i pełną dobrej energii osobą. Spotkanie z nią zdecydowanie poprawiło mi humor nie tylko ze względu na przyjemną atmosferę, ale też staranność i precyzję, z jakimi wykonywała zabiegi. Dużą zaletą była też szybkość – zrobienie manikiuru i pedikiuru zajęło jej niecałe 2 godziny. Najważniejsze akcesoria (i te mniej ważne – np. jednorazowe klapki) przyniosła ze sobą. Poprosiła mnie tylko o przygotowanie miski z ciepłą wodą i mydłem. Zabieg pedikiuru zaczął się od wymoczenia stóp w wodzie ze środkiem zmiękczającym. Po nim manikiurzystka dokładnie starła zgrubiałą warstwę naskórka i wykonała piling (o apetycznym zapachu cappuccino). Spiłowała mi paznokcie (bardzo dokładnie), delikatnie usunęła skórki i posmarowała te miejsca kokosowym olejkiem. Na koniec pomalowała paznokcie bazą i (dwukrotnie) wybranym przeze mnie lakierem. Manikiur odbywał się w podobny sposób (oczywiście wyłączając etap ścierania naskórka). Dla mnie największym plusem była duża dokładność, z jaką manikiurzystka wykonywała każdy etap zabiegu.
Kosmetyki: Alessandro, Clarena Professional, Creative.
Manikiur: 30 zł,
pedikiur: 60 zł.
W ofercie z dojazdem także: przedłużanie i utwardzanie płytki żelem, zagęszczanie i przedłużanie rzęs.
Koszt dojazdu: Warszawa i okolice (do 50 km) – gratis.
testowała : Magda Błaszczak

Warszawa
Lejdis-art
tel. 0501 538 698,
022 629 50 05
Manikiurzystka zaskoczyła mnie swoim profesjonalizmem. Była ubrana w biały uniform, miała świetnie wyposażony kuferek (jednorazowe: kapcie, ręczniki, narzędzia i separatory, duży wybór lakierów i kosmetyków), a nawet miskę do moczenia stóp. Pracę zaczęła od pedikiuru. Poszczególne etapy – ścieranie naskórka za pomocą frezarki, wycinanie skórek (na życzenie), piling, smarowanie kremem, malowanie (podkład, lakier i utwardzacz) przebiegały bardzo sprawnie. Podobnie było z manikiurem. Cała wizyta trwała tylko 1,5 godz. Na dodatek nie był to czas stracony, ponieważ manikiurzystka (także szkoleniowiec) udzielała mi cennych rad na temat pielęgnacji paznokci. Z efektu (gładkie stopy i dłonie, pięknie pomalowane paznokcie) jestem bardzo zadowolona. Polecam!
Kosmetyki: OPI, Gehwol, Inglot.
Manikiur: 60 zł,
pedikiur: 90 zł.
W ofercie z dojazdem także: stylizacja paznokci, utwardzanie naturalnej płytki, zabiegi spa na dłonie i stopy, makijaż.
Koszt dojazdu: na terenie Warszawy: 40 zł, poza Warszawę ustalany indywidualnie.
testowała: Marzena PłockaSKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
hm...oby byly dobre ale co mi tam ja tam sama wszystko sobie robir hhehh:) powodzenia drogie panie
/6 lat temu
hm...oby byly dobre ale co mi tam ja tam sama wszystko sobie robir hhehh:) powodzenia drogie panie
/6 lat temu
hm...oby byly dobre ale co mi tam ja tam sama wszystko sobie robir hhehh:) powodzenia drogie panie
POKAŻ KOMENTARZE (1)