trendy, paznokcie, manikiur, pedikiur, róż fot. FREE

Postaw na różowe pazurki

Paznokcie u stóp i dłoni pomalowane kolorowym lakierem to jedna z wakacyjnych przyjemności. Unikaj nudnych beżów i klasycznych frenchów – zamiast nich wybierz róż!
/ 24.06.2010 14:04
trendy, paznokcie, manikiur, pedikiur, róż fot. FREE
Salonowa pielęgnacja
Większość z nas podczas chłodnych pór roku zapomina o systematycznej pielęgnacji stóp. W takim wypadku przed wyjazdem na wakacje wymagają nieco więcej uwagi. Oprócz pielęgnacji domowej świetne efekty dają zabiegi pedikiuru wzbogacone o maskę zmiękczającą i wygładzającą skórę stóp. Polecamy zabieg marki O.P.I. Składa się z trzech etapów: pilingu na bazie werbeny, cytrusowej maski i głęboko relaksującego masażu. Na koniec malowanie paznokci i... możesz włożyć najbardziej odkryte sandałki, żeby chwalić się zmysłowymi stopami! Gdzie: Salony O.P.I. Cena: 150 zł.

Skróć paznokcie
Długie są passé. W tym sezonie najmodniejsze są krótko obcięte paznokcie (mogą odrobinę wystawać poza opuszek palca). Zapomnij też o zbyt długich tipsach i dziwnych zdobieniach.

Nasycony róż
Ten kobiecy i zabawny kolor jest idealny na wakacje. Energetyzuje, zwraca uwagę, poprawia nastrój. Możesz bawić się odcieniami – malinowym, fuksjowym, arbuzowym. Bardzo efektownie wyglądają dwa odcienie różu – jeden na stopach, drugi na dłoniach (ten na dłoniach powinien być nieco jaśniejszy).

Lakiery w najmodniejszych różowych kolorach:
1. Lakier 7 Days Long (Deborah, 11 ml, 19,90 zł)
2. Lakier nr 517 w odcieniu Mistral (Chanel, 13 ml, 98 zł)
3. Lakier nr 537 w odcieniu Riviera (Chanel, 13 ml, 98 zł)
4. Lakier nr 23 w odcieniu Strawberry Margarita (O.P.I. 49 zł)