POLECAMY

Halloweenowy manicure

A może w tym roku zamiast przebierać się na Halloween, namalujesz na paznokciach przerażający wzór? Zobacz przykłady halloweenowego manicure!
Halloweenowy manicure fot. <a href="http://www.vogue.com/vogue-daily/article/bloody-good-nails-at-prabal-gurung/#1"target="_blank">vogue.co.uk</a><br />

Lubisz Halloween, ale nie masz ochoty lub możliwości, aby się przebrać? Postaw na intrygujący halloweenowy manicure. Czasem mniej znaczy więcej, a ciekawy wzorek ozdabiający twoje paznokcie, może znaczyć więcej niż najbardziej wymyślny kostium.

Zasada halloweenowego manicure jest bardzo prosta. Wybierz lakier w kolorze, który będzie ci służył za bazę. Polecamy typowe dla Halloween barwy - czerń, czerwień i zgniłą zieleń. Następnie posłuż się cienkim pędzelkiem. Zanurz go w białym lakierze od french manicure lub zwykłym czarnym lakierze i namaluj pożądany wzór.

Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na Halloweenowy manicure:

1. Trupie czaszki. Na białych paznokciach, czarnym lakierem namaluj wzór czaszki.

fot. sylandsam.com

2. Pajęczyna. Na czarnych paznokciach namaluj pajęczą sieć.

fot. thatleanne.blogspot.com

3. Krwiste paznokcie jak z pokazu Prabal Gurung to hit sezonu. Wiśniowy lakier na beżowej bazie wygląda jak zastygła krew!

fot. xameliax.tumblr.com
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Witaj, cyrkoni się nie zaiapta bo są za grubeja daję kropelkę nabłyszczacza, na to lokuje cyrkonię, 10sekund w lampie i nabłyszczacz na całość, i na minute do lampy, ale mozesz tez dawac kropelke kleju a potem nablyszczacz, jednak ja kleju nie polecam gdyz jak na nablyszczacz kleisz to dopf3ki reka jest poza lampą to mozesz zmieniac polozenie cyrkoni