POLECAMY

Polska celebrytka zaprojektowała kolekcję lakierów do paznokci

Podoba wam się?
Polska celebrytka zaprojektowała kolekcję lakierów do paznokci fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Musimy przyznać, że Natalia Siwiec potrafi przekuć swoją popularność na pieniądze. Od momentu gdy stała się sławna (Euro 2012), wystąpiła już w niezliczonej ilości kampanii reklamowych. Teraz pod własnym nazwiskiem lansuje linię lakierów do paznokci, które zaprojektowała dla marki Indigo. W skład kolekcji "Nude by Natalia" wchodzi 10 odcieni - wszystkie są pastelowe, bo jak sama tłumaczy, to jej ulubione kolory.

Marka Indigo to polska marka, która poza lakierami do paznokci ma w swojej ofercie również masła i balsamy do ciała.

A może wypróbujesz naklejki do paznokci?

lakiery hybrydowe Indigo Nails, cena 55 zł

Co sądzicie o tej kolekcji lakierów? Nam bardzo się podoba, ale czy wyróżnia się czymś spośród innych kolekcji? Bardziej ekscytują nas nowe kolekcje lansowane co sezon przez Essie - zawsze są inne niż wszystkie, a jednak utrzymane w zgodzie z najnowszymi trendami.

Sprawdź najważniejsze trendy w manicure na rok 2016

 

Super miejsce 😍 dziękuję @pleasurespawarszawa ❤️ Na pazurach oczywiście jeden z moich kolorów @indigonails 💅🏼Ibiza Chill 💅🏼

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika NATALIA SIWIEC Official❎ (@nataliasiwiec.official)

 

💅🏼Już są 😊stworzone przeze mnie kolory hybryd do paznokci 💗Ale się cieszę🤗 #indigogelpolishbynataliasiwiec #bynataliasiwiec @indigonails #summercollection #pastels

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika NATALIA SIWIEC Official❎ (@nataliasiwiec.official)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
"stworzyła" czyli co? wymyśliła nowe, nieistniejące dotąd kolory czy jak? bo nie bardzo rozumiem, co tu można stworzyć nowego. po chemii chyba Siwiec nie jest, że by opracować nową formułę lakierów, z nowymi składnikami, itp. chodzi o to, żeby panna trochę kaski zarobiła za "swoją" linię lakierów? wiadomo, że znajdą sie idiotki, które kupią bo to "od Siwiec".