10 najlepszych czerwonych lakierów do paznokci

Sprawdź nasze hity!
Czerwony manicure jest ponadczasowy - idealnie sprawdza się zarówno przy jeansach jak i "małej czarnej". Tylko który lakier wybrać? Przed Wami 10 najlepszych lakierów do paznokci w naszych ulubionych odcieniach.

Najlepsze czerwone lakiery do paznokci

W czerwonym manicure najważniejsze jest to, żeby był mocno błyszczący - powinien odbijać światło jak tafla lustra. Odcień warto dobierać do swojej karnacji - jasna skóra pięknie wygląda z koralowymi i malinowymi odcieniami, ciemniejsza z tymi bordowymi.

Więcej o kosmetykach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/3 lata temu
Ja tam jestem od dawna wierna OPI. Mimo, że to jednak z droższych marek na rynku, to na długo mi starcza i wbrew pozorom ma dużą pojemność 15ml.
/3 lata temu
Moim zdanie świetne sa lakiery z Melkior nail laquer, kolorów jest dużo, nie odpryskują, ładnie wyglądają i cenę też mają przystępna.
/4 lata temu
Zgadzam się z Arletą :) jakoś nie zauważyłam żadnego lakieru od Jessica na waszej liście a uważam że są naprawdę godne uwagi. Używam ich od dawna i jestem mega zadowolona nie tylko paletę kolorów mają bardzo bogatą :) ale także nie odpryskują jak inne... I z okazji walentynek właśnie pomalowałam sobie pazurki na czerwono ! :) 2 połówka będzie zachwycona jak wróci do domu na kolacje
POKAŻ KOMENTARZE (4)