POLECAMY

Z nich lepiej zrezygnuj! Oto zestawienie najbrzydszych kolorów lakierów do paznokci

Tych odcieni nie noś nigdy nawet jak będą modne...
Małgorzata Machnicka / 8 miesięcy temu

Trendy w manicure zmieniają się co sezon tak samo jak w makijażu, fryzurach czy modzie. Niestety, tak jak w każdej wyżej wymienionej dziedzinie, nie wszystkie tendencje nadają się do naśladowania. Zapytałam koleżanek z redakcji o to, jaki kolor lakieru do paznokci lubią najmniej. Okazało się, że nasze przemyślenia są zbieżne...

Na punkcie tych olejków oszalały kobiety na całym świecie!

Same mamy po kilkadziesiąt różnych odcieni lakierów, ale nie oszukujmy się, i tak każda z nas używa tylko tych ulubionych. Po co nam żółty czy brązowy lakier, który niemal na każdej dłoni będzie wyglądał po prostu nieestetycznie? Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie 6 najbrzydszych kolorów lakierów do paznokci. Podejrzewamy, że się z nami zgadzacie...

Uwielbiasz maseczki w płachcie? Przy ich nakładaniu popełniasz jeden błąd!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/8 miesięcy temu
Rozumiem, że ten z pierwszego zdjęcia nieszczególny. Ale turkus, marsala, żółty czy pomarańczowy? Oczywiście to zależy od koloru skóry dłoni i od stylizacji, ale wielu osobom te kolory pasują i dodają uroku. Artykuł pisany chyba z przymusu, nie rozumiem o co autorce chodziło.
/2 lata temu
Ja w tych kolorach niczego brzydkiego nie widzę, a w niektórych wręcz przeciwnie, gust mam dobry. Jeszcze co to za bezsensowne konkretyzowanie i podawanie firm? Beznadziejny artykuł z tyłka.
/2 lata temu
Ok, teraz żebym dobrze zrozumiała- nie wolno mi malować paznokci tymi kolorami, bo pani Machnicka stwierdziła, że są brzydkie?
POKAŻ KOMENTARZE (5)