POLECAMY

Mocne paznokcie od zaraz

Masz problem z kruchymi paznokciami? Postępując według naszych wskazówek, szybko je wzmocnisz.
Mocne paznokcie od zaraz fot. Panthermedia

Stosuj specjalne odżywki    
Dobrą formę przywrócą paznokciom preparaty wzmacniające w postaci lakierów i olejków. Zawierają witaminy i wyciągi roślinne, które pogrubią i utwardzą delikatne płytki. Używaj ich 3 razy w tygodniu – wystarczy nałożyć jedną warstwę.


Zrób kurację wzmacniającą
Raz w tygodniu zanurz paznokcie na kilka minut w kąpieli z podgrzanej oliwy. Do 1/4 szklanki oliwy dodaj 2–3 krople witaminy A.


Zmień nawyki
Paznokcie piłuj zawsze w jedną stronę, by ich nie rozwarstwiać. Płytki osłabia także aceton zawarty w zmywaczach. Kupuj więc preparaty bez tego składnika.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/3 lata temu
Jeśli mam coś sugerować to hybrydy od new nails - w zasadzie problem całkowicie rozwiązany w bardzo krótkim czasie - powiedzmy, że mam nawet 8 tygodni paznokcie bez poprawek - coś całkiem innego niż przy klasycznych lakierach.
/4 lata temu
Wystarczy new nails stosowane przez kilka tygodni. Powinniście szybko zauważyć porządny wzrost twardości paznokci, ale przede wszystkim skończy się diametralnie temat ich kruchości. Będą ładne i zdrowe, takie jakie być powinny.
/4 lata temu
Na new nails macie takie mocne paznokcie? No właśnie sama nie wiem co kupić - o Eveline różnie piszą, czasami bardzo pozytywnie, a czasami bardzo negatywnie. Przy new nails wygląda to lepiej. Jakieś sugestie od bardziej doświadczonych?
POKAŻ KOMENTARZE (4)