Metryka wypisana na dłoni

Gwiazdy mogą wydawać mnóstwo pieniędzy na zabiegi odmładzające twarz, ale często zapominają zadbać o dłonie. A przecież skóra rąk starzeje się średnio o 10 lat szybciej niż pozostałych części ciała. Zobacz, czyje dłonie wyglądają najstarzej.
/ 21.09.2010 20:13
Gwiazdy likwidują zmarszczki botoksem i wypełniaczami, ujędrniają twarz nowoczesnymi zabiegami... I co z tego, jeśli zapominają o dłoniach, które i tak zdradzają ich wiek. A przecież skoro chętnie odwiedzają gabinety, mogłyby część wizyt przeznaczyć na odmładzanie dłoni. Metod jest coraz więcej.

Mezoterapia zregeneruje i wygładzi skórę dłoni (koszt od 500 zł), skleroterapia zmniejszy obrzęk żył (od 400 zł), laser frakcyjny zlikwiduje zmarszczki i ciemne plamki (od 700 zł), seria zastrzyków z preparatem na bazie kwasu hialuronowego wygładzi i ujędrni dłonie (od 700 zł/jeden zabieg).

Madonna (52) nie boi się zabiegów! W tym roku artystka sama stwierdziła, że ma dość swoich „babcinych” dłoni. Gwiazda rozważa peelingi chemiczne, skleroterapię i mikrodermabrazję. Czekamy na efekty!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)