Lustrzane paznokcie fot. Imax Free/kolaż Polki.pl

Lustrzane paznokcie - sprawdzone sposoby

One nigdy nam się nie znudzą!
Małgorzata Machnicka / 26.06.2014 09:51
Lustrzane paznokcie fot. Imax Free/kolaż Polki.pl
Wiemy, że w trendach pojawiły się już kilka lat temu, ale my wciąż jesteśmy w nich zakochane! Kiedyś mogłyście je wykonać tylko w profesjonalnym salonie manicure (tzw. metoda minx). Marki kosmetyczne zaczęły prześcigać się w tworzeniu kolekcji inspirowanych lustrzanym manicure. I tak powstały chromowane lakiery do paznokci i naklejki do paznokci.


Nasze sposoby na lustrzane paznokcie:

  • naklejki polecamy tym z Was, które mają manualne zdolności i są cierpliwe - ich przyklejenie zajmuje trochę czasu, ale efekt jest niesamowity! Najpierw przygotujcie sobie dokładnie wymierzone na każdy paznokieć naklejki. Odklejcie i trzymając naklejkę pęsetą przyłóżcie do paznokcia na samym środku od początku jego długości. Palcem przyklejajcie ją przez cały środek lekko ją naciągając (żeby była idealnie gładka). Następnie drewnianym patyczkiem doklejcie je po bokach.
  • wolicie lakier do paznokci? To najszybszy i najprostszy sposób, aby osiągnąć lustrzany efekt. Pamiętajcie, że jeśli zdecydujecie się na lakier, płytki paznokci powinny być idealnie gładkie - chromowane lakiery bardzo podkreślają wszelkie nierówności. Wypolerujcie paznokcie przed nałożeniem lakieru i po jego wyschnięciu - wzmocnicie w ten sposób efekt!

  1. sztuczne paznokcie z lustrzanym efektem Sephora, cena 39 zł
  2. naklejki do paznokci Nails Inc, cena 60 zł
  3. lustrzany lakier do paznokci Zoya, cena 40 zł
  4. lustrzany lakier do paznokci Kiko, cena 20 zł
  5. lustrzany lakier do paznokci StarGazer, cena 15 zł


Więcej o modnym manicure: