Ta lampa UV SEMILAC jeszcze nigdy nie była tak tania. Teraz kupisz ją o 49% taniej!

Uwielbiasz robić paznokcie hybrydowe? Teraz kupując lampę UV SEMILAC możesz jeszcze więcej zaoszczędzić!
/ 4 miesiące temu

Lampa UV SEMILAC to klasyk, którego używają profesjonalistki w salonach, jak i w domach. To właśnie taki model lampy do robienia manicure hybrydowego świetnie utwardza położony lakier lub żel,  zapewniając naszym paznokciom piękny wygląd na 2-3 tygodnie.

Często klasyczne lampy UV są porównywane do tak zwanych mostków, które są praktyczniejsze, ale jak twierdzi wiele kobiet, nie zawsze dobrze utwardzają położony na paznokcie lakier. Co oznacza, że najlepszym wyjściem jest wybór większego modelu. Nam udało się znaleźć ją w promocyjnej cenie 49,99 zł, przecenionej aż o 49% z ok. 95 zł.

Właściwości lampy UV SEMILAC

Lampa cyfrowa UV SEMILAC jest wyposażona w cztery 9-watowe świetlówki, zapewniające nam dotarcie światła w najdrobniejszy detal naszych paznokci. Oznacza to, że świetnie sprawdzi się podczas utwardzania żelu UV i lakierów hybrydowych.

Ponadto lampa posiada trzy tryby pracy: 120 sekund, 180 sekund oraz pracę ciągłą. Trzeba przyznać, że choć nie jest to krótki 30-sekundowy tryb, jak w mniejszych mostkach UV, to bez wątpienia utwardzi każdą warstwę lakieru, zapewniając nam przy tym jego trwałość na długo. 

Więcej na ten temat: Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o paznokciach hybrydowychHity z Instagrama: najładniejsze paznokcie hybrydoweJakie paznokcie hybrydowe będą modne? Znamy 6 najważniejszych trendów 2018 roku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 miesiące temu
to już przeżytek, teraz lampy ledowe warto kupić, skracają znacząco czas manicure