Lakiery do paznokci Christian Louboutin fot. materiały prasowe Louboutin

Lakiery do paznokci Christian Louboutin

Ich twórcą jest sam Christian Louboutin!
Małgorzata Machnicka / 28.07.2014 07:54
Lakiery do paznokci Christian Louboutin fot. materiały prasowe Louboutin
W Stanach Zjednoczonych już można je kupić. Do Europy trafią w połowie sierpnia. Najbardziej znany projektant butów  - Chrisitan Louboutin, zaprojektował kolekcję 5 lakierów do paznokci (we wrześniu ma pojawić się 30 kolejnych odcieni). I co więcej, w kolekcji nic nie jest przypadkowe.
 
 
Właściwie dziwi nas to, że tak późno Louboutin zabrał się za tworzenie kolekcji kosmetyków. Legenda głosi, że gdy zaprojektował swoje pierwsze buty, wydały mu się one zbyt zwyczajne, wziął więc do ręki czerwony lakier do paznokci i pomalował nim podeszwy. Tak właśnie powstały najsłynniejsze buty na świecie, o których marzą kobiety na całym świecie.

 
Kolekcja sygnowana nazwiskiem projektanta składać się będzie póki co tylko z lakierów do paznokci w cenie od 50 do 55 dolarów (czyli ok. 150 zł). Za lakier do paznokci to dosyć dużo, ale za ceną ma iść jakość - lakiery będą bardzo mocno napigmentowane co pozwoli uzyskać doskonały kolor już za pierwszą warstwą.

Tak luksusowy kosmetyk ma też ekskluzywną oprawę - pudełeczko, które nawiązuje do słynnych 20-centymetrowych szpilek. Kolekcja powstanie we współpracy z koncernem kosmetycznym Batallure Beauty.

Więcej o modnych paznokciach: