Jesień w blasku złota i cyrkonii

Jesień przez wiele osób uważana jest za najpiękniejszą porę roku. Niech ozdoby firmy Apart rozświetlą jesienne wieczory...
apart1.jpgJesień przez wiele osób uważana jest za najpiękniejszą porę roku. Świat staje się kolorowy, a ciepłe promienie słońca podkreślają intensywność barw. I choć wszystko, co dobre szybko się kończy, istnieje sposób na zatrzymanie wspaniałych chwil... wystarczy założyć złoty naszyjnik, kolczyki lub bransoletę.

W wielu kulturach złoto kojarzy się ze słońcem, dawcą światła i życia. Ciepła barwa tego kruszcu sprawi, że każda kobieta poczuje się pełna blasku nawet w najbardziej szary i deszczowy dzień. Salony APART polecają Państwu szeroką ofertę biżuterii złotej z cyrkoniami, szafirami i brylantami… to właśnie one rozświetlą urodę i dodadzą jesienią optymizmu.
Złote ozdoby różnią się między sobą nie tylko rodzajem kamieni, ale także kształtem i kolorem.

Zgodnie z obowiązującą modą, w pracowniach firmy APART powstaje biżuteria dwukolorowa, nowoczesna i bogata we wzory. Dostępne są również komplety delikatne, subtelne i bardzo eksluzywne.
Dzięki złotej biżuterii APART jesień tego roku będzie ciepła, elegancka i kobieca.

Konkurs! Konkurs! Konkurs!

Odpowiedz prawidłowo na zadane poniżej pytanie, a być może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i wygrasz jeden z trzech kompletów złotej biżuterii z cyrkoniami marki Apart.

Ile salonów posiada obecnie firma Apart?


Prawidłowa odpowiedź brzmi: 81.

TU znajdziesz wyniki konkursu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/13 lat temu
wygrałam ale raczej jej nie dostane
/13 lat temu
nie dostalam jeszcze nagrody
/13 lat temu
wygrałam wygrałam hhhhuuuurrraaa kocham was
POKAŻ KOMENTARZE (4)