Jesień w blasku złota i cyrkonii

Jesień przez wiele osób uważana jest za najpiękniejszą porę roku. Niech ozdoby firmy Apart rozświetlą jesienne wieczory...
/ 27.09.2006 11:56
apart1.jpgJesień przez wiele osób uważana jest za najpiękniejszą porę roku. Świat staje się kolorowy, a ciepłe promienie słońca podkreślają intensywność barw. I choć wszystko, co dobre szybko się kończy, istnieje sposób na zatrzymanie wspaniałych chwil... wystarczy założyć złoty naszyjnik, kolczyki lub bransoletę.

W wielu kulturach złoto kojarzy się ze słońcem, dawcą światła i życia. Ciepła barwa tego kruszcu sprawi, że każda kobieta poczuje się pełna blasku nawet w najbardziej szary i deszczowy dzień. Salony APART polecają Państwu szeroką ofertę biżuterii złotej z cyrkoniami, szafirami i brylantami… to właśnie one rozświetlą urodę i dodadzą jesienią optymizmu.
Złote ozdoby różnią się między sobą nie tylko rodzajem kamieni, ale także kształtem i kolorem.

Zgodnie z obowiązującą modą, w pracowniach firmy APART powstaje biżuteria dwukolorowa, nowoczesna i bogata we wzory. Dostępne są również komplety delikatne, subtelne i bardzo eksluzywne.
Dzięki złotej biżuterii APART jesień tego roku będzie ciepła, elegancka i kobieca.

Konkurs! Konkurs! Konkurs!

Odpowiedz prawidłowo na zadane poniżej pytanie, a być może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i wygrasz jeden z trzech kompletów złotej biżuterii z cyrkoniami marki Apart.

Ile salonów posiada obecnie firma Apart?


Prawidłowa odpowiedź brzmi: 81.

TU znajdziesz wyniki konkursu.