Extreme Body Creator - serum ujędrniające brzuch i pośladki

Extreme Body Creator - serum ujędrniające brzuch i pośladki

Serum ujędrniające brzuch i pośladki to nowoczesny preparat opracowany przez Beauty Essence, oparty na najnowszych odkryciach współczesnej kosmetologii.
/ 23.07.2007 09:34
Extreme Body Creator - serum ujędrniające brzuch i pośladki

Innowacyjne składniki: Kolacell-Activ, ziołowy ekstrakt z Cantella Asiatica, kolagen i elastyna pobudzają syntezę kolagenu i regenerację komórek, dzięki czemu skutecznie likwidują efekt tzw. skórki pomarańczowej oraz modelują i ujędrniają pośladki, uwypuklając ich zgrabną linię.

Intensywnie działająca mieszanka kofeiny, L-karnityny, mentolu i wyciągu z bluszczu pobudza spalanie, ogranicza odkładanie się tłuszczu w komórkach, dzięki czemu przyspiesza metabolizm, efektywnie zwalczając tkankę tłuszczową, co w efekcie daje płaski i wyrzeźbiony brzuch oraz szczupła talię. Wyciągi roślinne pomagają skórze w usuwaniu toksyn.

Rezultaty są widoczne już po 28 dniach stosowania preparatu. Redukcja cellulitu sięga nawet 60%. Skóra staje się bardziej elastyczna i napięta, pośladki wydają się uniesione, a ich kształt skorygowany. Wyszczuplenie brzucha sprawia, że obwód talii może zmniejszyć się nawet do 2,5 cm.

Serum Beauty Essence jest odpowiednie dla każdego rodzaju skóry – doskonale sprawdza się również w przypadku skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Pojemność:
150 ml

Sugerowana cena detaliczna: 14,18 zł


Beauty Essence to nowa marka na polskim rynku. Jej producentem jest niemiecki koncern chemiczny Venol, który od 2 lat skutecznie działa w branży kosmetycznej na świecie, dlatego też postanowił zaistnieć na polskim rynku. Produkty tworzone są w wyspecjalizowanych laboratoriach, a prace nad nimi oparte na nowoczesnych technologiach. Wszystkie produkty firmy Beauty Essence są hypoalergiczne. Kosmetyki Beauty Essence skierowane są do kobiet dojrzałych, otwartych na zmiany, nowości rynkowe, poszukujących dobrej jakości produktów w rozsądnej cenie, oraz nastolatek dbających o swój wygląd, podążających za nowościami kosmetycznymi.