POLECAMY

Ta marka sprawiła, że tysiące kobiet pokochało hybrydowe lakiery do paznokci!

Semilac wprowadził profesjonalne preparaty i urządzenia do manicure na domowe toaletki.
/ 6 miesięcy temu

Marka Semilac należy do spółki Nesperta (powstałej w 2013 r.) – jednej z wiodących firm na rynku produktów do stylizacji paznokci w Polsce.

Myślimy na kolorowo 24 h/7. Jesteśmy entuzjastami wszystkiego, co piękne, a inspiracji dla naszych działań poszukujemy w Was - wyznają twórcy Semilaca fankom zdobienia paznokci

Semilac kocha intensywne barwy. Tworzy kolejne kolekcje lakierów hybrydowych. Produkty mają nasycone, wyraziste odcienie i cieszą się opinią wyjątkowo trwałych. Na wyjątkowe okazje marka proponuje efekty specjalne, jak lśniące pyłki zmieniające kolor pod wpływem promieni UV czy efekt kociego oka.

W swoich firmowych salonach marka Semilac oferuje usługi profesjonalnych manicurzystek i ekspertów stylizacji paznokci. Można w nich także kupić wszystko, czego potrzeba do pielęgnacji, wykonania manicure hybrydowego i zdobień w domu.

Semilac był pierwszą polską marką, która zdecydowała się na sprzedaż zestawów startowych do paznokci hybrydowych osobom, które nie zajmują się tym profesjonalnie. Zestawy są zróżnicowane – ich zawartość można dopasować do potrzeb i umiejętności użytkowniczek.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie Semilac?

W ofercie Semilaca są także odżywki do paznokci, olejki do skórek, akcesoria do wykonania dowolnego manicure - klasycznego, paznokci żelowych i hybrydowych. Fanki eksperymentów i zdobień oraz osoby, które chcą zająć się manicurem profesjonalnie znajdą u Semilaca wszystko, co jest potrzebne: pędzle do zdobień, pilniki, podkładki pod dłonie, ręczniczki i fartuszki stylografy, produkty jednorazowe, jak waciki bezpyłowe) i wzorniki kolorów ułatwiające wybór odcienia lakieru.

Semilac dba o edukację  fanek manicure hybrydowego – dzieli się wiedzą na temat pielęgnacji i zdobienia paznokci na swojej stronie internetowej. Organizuje również szkolenia, podczas których eksperci marki wprowadzają adeptki tej dziedziny w tajniki zawodu.

Marka Semilac troszczy się też zdrowie użytkowniczek lakierów hybrydowych. Ma wiele certyfikatów świadectw badań dermatologicznych, które potwierdzają, że lakiery prawidłowo użytkowane są bezpieczne. Ambasadorką Semilaca jest Margaret. W ramach marki tworzy swoje autorskie kolekcje lakierów hybrydowych.

 

Legendary Red #063 @semilac #hello #selfie #portrait #haveaniceday #grayoutfit #checkered #hoodie

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

Przeczytaj także:

Masz białe plamki na paznokciach? Nie lekceważ ich!
Krem BB i róż do paznokci? Jedna z marek wprowadza rewolucyjne produkty do manicure

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/5 miesięcy temu
Tak, makear to były jedyne lakiery jakie znalazlam, ktore mialy certyfikat z badan w kierunku hipoalergicznym
/5 miesięcy temu
Znam markę Semilac, ale niestety nie polubiłyśmy się, ich lakiery okropnie mnie uczuliły, dlatego zmieniłam markę używanych lakierów na Makear i jestem zachwycona ich świetną jakością - reakcji uczuleniowych jak na razie brak :)
/5 miesięcy temu
też wolę nieuczulające makear, co z tego, ze semilac starsza firma jak się nie rozwija w kierunku poprawy składu lakierów...
POKAŻ KOMENTARZE (6)