POLECAMY

Co warto wiedzieć o manicurze hybrydowym?

Ostatnio na rynku kosmetycznym i stylizacji paznokci rewolucje przechodzi manicure hybrydowy. Stanowi on niezwykłe odkrycie, ponieważ pozostaje bez skazy przez minimum 14 dni i jest ogromną konkurencją dla naturalnego manicuru.
Co warto wiedzieć o manicurze hybrydowym?

Co warto wiedzieć o manicurze hybrydowym?

Manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na regularną pielęgnację dłoni. Nakładany jest jak lakier, a wytrzymały jak żel. Jego dodatkową zaletą jest to, iż usuwa się go w zaledwie kilka minut. Efekt utrzymuje się od 2 do 3 tygodni w zależności od płytki paznokcia – zachęca manicurzystka, pani Monika. 

Nowe rozwiązanie starego manicuru

Manicure hybrydowy jest zdrowszą wersją tipsów i paznokci żelowych czy akrylowych. Nie odpryskuje i nie ściera się dzięki żelowej konsystencji preparatów kosmetycznych utwardzanych lampą UV, które nie niszczą płytki paznokcia jak zwykłe żele. Produkty stosowane przez większość salonów kosmetycznych są hipoalergiczne, nie powoduję szkód dla naturalnej płytki paznokcia – dodaje pani Monika.

Zalety manicuru hybrydowego

Czas wykonania

Zabieg jest mniej czasochłonny od zwykłego manicure, a wypielęgnowane dłonie są atutem każdej kobiety. Jeśli zdecydujesz się na niego, musisz zarezerwować około 45 minut na jego wykonanie. Wielkim plusem na korzyść takiego rozwiązania jest czas, który poświęcamy na wyschnięcie lakieru. Otóż od razu po wykonaniu manicure możemy wrócić do codziennych zajęć. Bez czekania na wyschnięcie. Dzieję się tak, ponieważ „specjalne lakiery” - połączenie lakieru z żelem - utwardzane są za pomocą lampy UV. 

Zobacz również: Jak pielęgnować dłonie po zimie?

Reakcja z acetonem
Taki manicure odporny jest na zmywacz do paznokci pozbawiony acetonu.

Rezultaty


Dzięki rozwiązaniu hybrydowego manicure trzyma się na naszych paznokciach około 2-3 tygodni. Wszystko zależy od predyspozycji płytki paznokcia. Aby uzyskać trwały i lśniący kolor, wystarczy cienka warstwa lakieru. Kolor nie blaknie i przez cały okres noszenia wygląda bardzo świeżo.

Wygoda

Zabieg jest idealny dla kobiet, które nie mają czasu na cotygodniowy manicure, i których praca niszczy płytkę paznokcia. Takie rozwiązanie spełni ich oczekiwania.

Jak przebiega zabieg?


• Kosmetyczka standardowo wykonuje przygotowanie płytki paznokcia czyli piłuje, wycina lub odsuwa skórki, poleruje.
• Na każdy paznokieć nakłada bazę, lakier-żel, utwardzacz.
• Każda z warstw jest kolejno utwardzana kilka minut lampą UV.
• Usunięcie lakieru jest możliwe tylko w salonie kosmetycznym. Ponieważ nasz manicure jest odporny na zmywacz do paznokci, kolor usuwany jest specjalnym płynem na bazie acetonu. Na płytkę paznokcia nakładany jest wacik nasączony odpowiednim płynem i po 15 minutach mam czystą, zdrową płytkę paznokcia.

Zobacz również: Tęczowe lakiery i peny do paznokci - jak one działają?

Ile to kosztuje? 

Stylizacja hybrydowa jest tańsza od nałożenia żelu czy akrylu. Manikiur lub pedikiur hybrydowy to wydatek 100-150 zł (w zależności od salonu). Niektóre portale oferują zakup zabiegu po promocyjnej cenie. Wtedy jest to koszt 40-70 zł. Wato więc, abyś przejrzała strony oferujące takie kupony.

Usunięcie stylizacji to koszt 20-50 zł, również w zależności od salonu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/4 lata temu
JEST TRWALY I FAJNY MALUJE CODZIENNIE I SIE NIE LAMIA FAJNE ROZWIAZANIE
/4 lata temu
Wypróbowałam już sporo lakierów hybrydowych. Ostatnio używam lakierów Cosmetics zone - mam od nich kilka kolorów (neon3 love
/5 lat temu
Jest trwały, a to co można umieścić na paznokciach, może wyglądać genialnie. Korzystam z lakierów hybrydowych New Nails. Efekt pod względem wyglądu to jedno, ale przede wszystkim nie muszę ich ciągle poprawiać i po prostu wyglądają korzystnie.
POKAŻ KOMENTARZE (1)