POLECAMY

Zobacz najbrzydszy trend w stylizacji paznokci!

Niestety, staje się hitem...
Zobacz najbrzydszy trend w stylizacji paznokci! fot. Fotolia/kolaż Polki.pl
My naprawdę wszystko rozumiemy. Często akceptujemy nawet najdziwniejsze trendy - które jednak poza tym, że są oryginalne muszą sprzyjać naszemu wyglądowi. To co powstało za Oceanem, jest dla nas po prostu nie do przejścia. Poznajcie... bubble nails.

Bubble nails - nowy trend w stylizacji paznokci

To trend w manicure, który szturmem podbija Instagram. Kobiety wstawiają swoje zdjęcia w...bąbelkami zamiast klasycznych paznokci o migdałowym kształcie. Poprzednim mocnym trendem było piłowanie ich w szpic, i to byłyśmy jeszcze w stanie zaakceptować (co prawda do tej pory nie wiemy, jak można funkcjonować z takimi paznokciami).

 

This is going to far.. please stop 😂😂😂 #bubblenails #fail

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ~ Seide | Swedish & Assyrian🌸 (@seeidee)

Przecież paznokcie mają być ozdobą kobiety, podobnie jak włosy czy gładka skóra. Bubble nails nie tylko skraca optycznie palce, ale wygląda po prostu nieestetycznie.
Przecież paznokcie mają być ozdobą kobiety, podobnie jak włosy czy gładka skóra. Bubble nails nie tylko skraca optycznie palce, ale wygląda po prostu nieestetycznie. Koniecznie dajcie znać co Wy myślicie o takim trendzie. Czy naprawdę wszystko jest w stanie stać się hitem byleby było dziwne i inne od reszty?

Więcej o zdobieniu paznokci:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 lata temu
jakie to jest obrzydliwe! mam nadzieję, że ta durna moda już przeminęła.
/2 lata temu
Gumy kulki na pazurach ! :D
/2 lata temu
ochyda
POKAŻ KOMENTARZE (2)